FC Barcelona w Hotelu Gdańsk

 

Butikowy Hotel Gdańsk został ponownie wybrany przez najlepszych piłkarzy świata, tym razem przez FC Barcelona - najlepszy piłkarski klub i dumę Katalonii. Rok temu, w czasie EURO 2012 gościła w Hotelu Gdańsk 3-krotnie drużyna narodowa Hiszpanii. Piłkarze w Hotelu Gdańsk spędzili 6 z 12 godzin pobytu w Gdańsku, który był związany z „Super Meczem” towarzyskim z klubem Lechia Gdańsk.

 

Duży komfort, bogata, wielofunkcyjna i wszechstronna oferta oraz wyjątkowa atmosfera Hotelu  Gdańsk  wpłynęły na  wybór tego miejsca  przez managerów  tego znamienitego hiszpańskiego klubu. Klub FC Barcelona skorzystał z tych samych apartamentów Hotelu Gdańsk co reprezentacja Hiszpanii w Czasie Euro. Piłkarze  mogli odpocząć w bardzo komfortowych warunkach, a z apartamentów mieli przepiękny widok na marinę, a także tłumy kibiców zgromadzone przed Hotelem Gdańsk.

W apartamentach   Hotelu Gdańsk ponownie zamieszkały gwiazdy, m.in. Leo Messi, który w Gdańsku był po raz pierwszy, oraz najnowszy piłkarz FC Barcelona Neymar da Silva Santos Junior.

 

W specjalnie przygotowanej i ustrojonej w kolory klubowe FC Barcelona sali restauracyjnej serwowano posiłki dla piłkarzy. Piotr - Szef Kuchni Hotelu Gdańsk, wraz z kucharzem drużyny Massimo,  przygotował dla nich typowe lokalne specjały i  dania hiszpańskie,  a wszystko to lekkostrawne, typowe dla diety sportowej. W jednej z sal nowoczesnego centrum konferencyjnego Hotelu Gdańsk piłkarze z Katalonii odbyli naradę i wysłuchali ostatnich wskazówek od trenera przed meczem z gdańskim klubem.


Dzięki doskonałej lokalizacji Hotelu Gdańsk w centrum Starego Miasta turyści i mieszkańcy Gdańska ponownie mieli okazję do tego, aby zobaczyć z bliska hiszpańskich zawodników, wyjeżdżających spod hotelu i przejeżdżających przez Śródmieście.

Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram