Rejsy jachtem po Zatoce Gdańskiej na luksusowych jednostkach Jeanneau Sun Odyssey 42 Deck Salon, które gwarantują gościom maksymalną wygodę i bezpieczeństwo.

„Epicentrum Akcji”- Zapraszamy do udziału w ekstremalnej przygodzie na terenie nowopowstałego parku rozrywki spodznaku podniesionego poziomu adrenaliny. Na obszarze kilkunastu hektarów stworzono idealne warunki dla miłośników mocnych wrażeń. W ramach oderwania się od szarzyzny dnia codziennego proponujemy:

Offroad – czyli odpowiedź na pytanie: „Jak pokonać wszelkie naturalne przeszkody przy pomocy napędu 4x4?”. Będzie to odpowiedź całkowicie praktyczna – w jej uzyskaniu pomocne będą jeepy i quady.

Ścianka – pośród trójmiejskiej leśnej zieleni, każdy będzie miał szansę sprawdzić swoją przyczepność do płaszczyzn pionowych.
Paintball – dobrze znany i przez wielu bardzo lubiany. Tylko tutaj można się w pełni cieszyć wygraną w bezpośrednim starciu z wrogiem, bez obawy o poległych i rannych. A zatem... bitwę zacząć czas!

Strzelnica – co sprytniejsi przed paintballową konfrontacją zapewne wybiorą się na strzelnicę, by uczynić swą rękę pewną i oko celniejszym niż zwykle.

Skok – pośród koron drzew, na jednej z sosen znajduje się podest (około 20m nad ziemią). By doznać przyjemności lotu z tej wysokości, trzeba będzie się tam najpierw wspiąć! Droga w jedną i drugą stronę zapewni mnóstwo emocji.

Zorbing – to w skrócie: zawrót głowy wewnątrz staczającej się ze zbocza kuli. Rozrywka tyleż szalona, co i bezpieczna, więc... na co czekać?
Park Linowy – czyli ekscytujący sposób na penetrowanie niedostępnych zwykłym śmiertelnikom obszarów leśnych. Misja polega na przemierzeniu zmyślnie zaprojektowanych tras między drzewami na wysokości 10 -20m.

„Żywot Rycerza” - to próba (zazwyczaj udana) przeniesienia uczestników imprezy w ponure czasy średniowiecza. To przeniesienie nie będzie trudne ponieważ cała impreza odbywa się w jednym z średniowiecznych zamków krzyżackich Pomorza. Impreza odbywa się w dwóch odsłonach – wieczornej biesiady na zamku i turnieju rycerskiego.

To tylko wybrane propozycje, gdyż naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i zawsze, w miarę możliwości, chętnie pomożemy w ich realizacji.

Pakiety konferencyjne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Work and life balancew samym sercu miasta

oferta specjalna
Połączenie wypoczynku z pracą to idealne rozwiązanie.

Więcej

Konferencje dopasowane do Twoich potrzeb

oferta specjalna
Zadbamy o to, by Twoje spotkania biznesowe odbywały się w profesjonalnej oprawie i doskonałej atmosferze.

Więcej

Live cookingOferta dla grup od 20 osób

oferta specjalna
Wyjątkowa oprawa dla spotkań biznesowych i prywatnych uroczystości

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram