Strona główna Strona główna
 Hotel Hotel
 Hotel w Gdańsku
 Juventus FC w Hotelu Gdańsk
 FC Barcelona w Hotelu Gdańsk
 Lokalizacja
 Historia
 Plan Hotelu
 Wydarzenia
 Nasi Goście o nas
 Wyróżnienia
 Info EURO 2012
 Vipy w Hotelu Gdańsk
 Zobacz wnętrza
 Pokoje Pokoje
 Pokoje Standard
 Pokoje Premium
 Apartamenty
 Apartamenty familijne
 Apartament Prezydencki
 Apartament im. Leo Messi
 Apartament im. Neymar'a Jr
 Apartamenty Apartamenty
 Biznes Biznes
 Umowy korporacyjne
 Oferta Long Stay
 Biznes Grupy
 Imprezy firmowe
 Program lojalnościowy
 Po godzinach
 Wypoczynek Wypoczynek
 Rejs jachtem
 Golf
 Zwiedzanie Gdańska
 Atrakcje w pobliżu
 Galeria Galeria
 Hotel
 Pokoje
 Med SPA
 Brovarnia
 Restauracja
 Chrzciny i Komunie
 Przyjęcia weselne
 Przyjęcia urodzinowe i imieninowe
 Oktoberfest
 Sale konferencyjne
 Wazni goście
 Gdańsk
 Euro 2012
 Konferencje Konferencje
 Centrum konferencyjne
 Konferencje - pakiety
 Gastronomia
 Programy towarzyszące
 Gastronomia Gastronomia
 Restauracja Hotel Gdańsk
 Brovarnia w Hotelu Gdańsk
 Whisky Bar
 OKTOBERFEST
 Komunie i Chrzciny
 Przyjęcia weselne
 Przyjęcia urodzinowe i imieninowe
 Europa i Świat w kuchni
 Nagrody
 Zobacz wnętrza
 Med SPA Med SPA
 PRACA
 Med SPA
 Zobacz wnętrze
 Oferty specjalne
 Dermokosmetyka
 Kosmetyka estetyczna
 Zabiegi pielęgnacyjne na twarz
 Zabiegi pielęgnacyjne na ciało
 Zabiegi dodatkowe
 Masaże
 Pakiety Day SPA
 Pakiety pobytowe
 Vouchery podarunkowe
 Kontakt
 Formularz kontaktowy
 Oferty specjalne Oferty specjalne
 Pakiety pobytowe
 Pakiety Spa i Wellness
 Imprezy okolicznościowe
 Kontakt Kontakt
 Dane kontaktowe
 Wyślij e-kartkę
 
 Polski  Hotel w gdańsku - Polski
 English  Hotel w Gdańsku - English
 Deutsch  Hotel w Gdańsku - Deutsch
 Spanish  Hotel w Gdańsku - Spanish
 Russian  Hotel w Gdańsku - Russian
 Norsk  Hotel w Gdańsku - Norsk

Please select language

polskienglishdeutschspanishrussiannorwegian
lng
 

Vipy w Hotelu Gdańsk

Gośćmi Butikowego kompleksu Hotel Gdańsk często są znakomite osobistości, włączając w to elitę świata – laureatów Nagrody Nobla, wybitnych polityków i artystów.


Prezydent Lech Wałęsa

Prezydent Lech Wałęsa po raz pierwszy był naszym gościem niedługo po otwarciu Hotelu Gdańsk, podczas obchodów 25-lecia nadania mu Pokojowej Nagrody Nobla. Spotkał się wówczas w naszej Sali VIP z innym gościem rezydującym w naszym hotelu, Księciem Arabii Saudyjskiej Abdulazziz bin Abdullah al  Saud.

W kolejnych latach Pan Prezydent odwiedzał Hotel Gdańsk i Brovarnię Gdańsk kilkukrotnie. Wyraził  także zgodę na nazwanie naszego apartamentu jego imieniem. Apartament im. Lecha Wałęsy w naszym Spichlerzu jest niezwykłym klejnotem Hotelu Gdańsk SUPERIOR.Premier Donald Tusk

Premier w Hotelu w Gdańsku


Prezydent Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska

Jest nam niezwykle miło, że Prezydent Aleksander Kwaśniewski, wraz z małżonką Jolantą, darzą Hotel Gdańsk dużą sympatią i wielokrotnie byli gośćmi naszego kompleksu.

Podczas uroczystości związanych z otwarciem części Yachting Hotelu Gdańsk, Pan Prezydent Aleksander Kwaśniewski, jako gość honorowy, dokonał symbolicznego chrztu na jachcie S/Y Hotel Gdańsk, natomiast dzięki uprzejmości Pani Jolanty Kwaśniewskiej, goście uroczystości mogli wysłuchać ciekawej prelekcji na temat „Etykiety w biznesie”.

Po zakończeniu Euro 2012, Pani Prezydentowa otrzymała od nas piłkę i flagę podpisane w Hotelu Gdańsk przez Mistrzów Świata i Europy – Drużynę Hiszpanii. Dochód z licytacji piłki i flagi wspomógł fundację charytatywną Pani Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier”.Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz

Pan Prezydent Paweł Adamowicz w dniu otwarcia hotelu wręczył nam Uchwałę Rady Miasta Gdańska w sprawie wyrażenia zgody na używanie nazwy Hotel Gdańsk. Od tamtego czasu często mamy przyjemność gościć Pana Prezydenta w naszym kompleksie.Marszałek Województwa Pomorskiego

Europoseł Jan Kozłowski, kiedy kończył swoją kadencję jako Marszałek Województwa Pomorskiego, uroczyste pożegnanie zorganizował w Restauracji Hotel Gdańsk. Gościem tego spotkania był również Pan Premier Donald Tusk.

Obecny Marszałek Województwa Pan Mieczysław Struk również kilkukrotnie już zaszczycił nas swoją wizytą.Drużyna Hiszpanii - Mistrzowie Świata i Europy

W Hotelu Gdańsk gościliśmy Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej - Drużynę Hiszpanii!

Podczas ostatniego z trzech pobytów w Hotelu Gdańsk, w czasie Euro 2012, Drużyna Hiszpanii wykonała pamiątkowe zdjęcie z zespołem naszego hotelu. Jesteśmy jedynym z hoteli pobytowych i transferowych Euro 2012, w którym tego typu zdjęcie powstało. Kapitan drużyny Iker Casillas jeszcze tego samego dnia umieścił zdjęcie na swoim profilu Facebook, z bardzo ciepłym opisem naszego zespołu.

Druzna Hisypanii y Yespoem Hotelu Gda}sk

 

FC Barcelona w Hotelu Gdańsk

Butikowy Hotel Gdańsk został ponownie wybrany przez najlepszych piłkarzy świata, tym razem przez FC Barcelona - najlepszy piłkarski klub i dumę Katalonii. Rok temu, w czasie EURO 2012 gościła w Hotelu Gdańsk 3-krotnie drużyna narodowa Hiszpanii. Piłkarze w Hotelu Gdańsk spędzili 6 z 12 godzin pobytu w Gdańsku, który był związany z „Super Meczem” towarzyskim z klubem Lechia Gdańsk.

 

W apartamentach   Hotelu Gdańsk ponownie zamieszkały gwiazdy, m.in. Leo Messi, który w Gdańsku był po raz pierwszy, oraz Neymar da Silva Santos Junior.

 

FC Juventus

Mistrzowie Włoch – piłkarze Klubu Juventus FC – przybyli do HOTELU GDAŃSK w najmocniejszym składzie późnym wieczorem we wtorek 28 lipca 2015 r. W apartamentach Hotelu Gdańsk ponownie zamieszkały gwiazdy, m.in. Gianluigi Buffon, Sami Khedira, Simone Zaza czy Paul Pogba.

Drużyna zamieszkała w specjalnie wydzielonej części Yachting HOTELU GDAŃSK , dostępnej wyłącznie dla drużyny. Piłkarze mogli odpocząć w bardzo komfortowych warunkach, a z apartamentów mieli przepiękny widok na marinę, stare miasto, a także tłumy kibiców zgromadzone przed Hotelem Gdańsk.

W salach nowoczesnego centrum konferencyjnego, zorganizowano Meet&Greet, oficjalne spotkanie z fanami i dziennikarzami, podczas którego piłkarze rozdawali autografy oraz podpisywali pamiątkowe gadżety.

Inni Goście VIP kompleksu Hotel Gdańsk


 


Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram

Ta strona używa COOKIES.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę
na wykorzystywanie cookies,
zgodnie z ustawieniami Twojej
przeglądarki.

book direct