Apartament Prezydencki w Hotelu Gdańsk stanowi perłę w koronie tego wyjątkowego miejsca. Apartament wyróżnia się niezwykle pięknym wnętrzem. Składa się gustownej i przestronnej części dziennej idealnej na oficjalne spotkania w kameralnym gronie, oddzielonej od części sypialnej gdzie rozpościera się  niepowtarzalny widok na Motławę i stare miasto. Ekskluzywny  Apartament Prezydencki to klasa i styl w najlepszym wydaniu.

W apartamencie gościliśmy m.in. Prezydenta Lecha Wałęsę – laureata pokojowej nagrody Nobla, Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Prezydenta Rumunii Klausa Iohannis’a. Na przestrzeni lat odwiedzały nas największe gwiazdy, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Gościli u nas politycy, ministrowie oraz premierzy m.in. Premier Jarosław Kaczyński. Również odwiedzali nas znamienici Goście świata kultury, polityki i sportu.

Book Direct & Save

Rezerwując przez naszą stronę internetową - zyskują Państwo rabat w wysokości 10%

Rezerwacja on-line

Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

John ScofieldKoncert w Gdańsku

oferta specjalna
John Scofield, genialny kompozytor i wirtuoz gitary, 2 listopada zagra koncert w gdańskim Starym Maneżu. Połącz udział w tym wyjątkowym wydarzeniu z pobytem w Hotelu Gdańsk, aby wizyta w Gdańsku była jeszcze bardziej niezwykła.

Więcej

Oktoberfestw sercu Gdańska

oferta specjalna
Oktoberfest w Hotelu Gdańsk to coroczne święto i tradycja już od kilku lat, która cieszy się dużym powodzeniem nie tylko wśród lokalnych mieszkańców. Miłośnicy dobrej kuchni i bursztynowych trunków nie muszą wyjeżdżać do Niemiec, by wziąć udział w tradycyjnym święcie piwoszy.

Więcej

Gęsina św. MarcinaNajlepsza gęś w Trójmieście

oferta specjalna
Zapraszamy wszystkich miłośników wyśmienitego jedzenia do spróbowania najlepszej gęsi w Trójmieście!

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram