Oktoberfest w Hotelu Gdańsk to coroczne święto i tradycja już od kilku lat, która cieszy się dużym powodzeniem nie tylko wśród lokalnych mieszkańców. 

Miłośnicy dobrej kuchni i bursztynowych trunków nie muszą wyjeżdżać do Niemiec, by wziąć udział w tradycyjnym święcie piwoszy. Bawarska muzyka oraz specjalna karta menu, przygotowana przez naszego Szefa Kuchni z najlepszymi specjałami, a wszystko to w zabytkowym XVII wiecznym Spichrzu z własnym mini browarem, gdzie będą mogli Państwo skosztować naturalnego piwa warzonego zgodnie z prawami czystości z XVII wieku. To świetna okazja, by miło spędzić jesienny wieczór, bawiąc się w gronie znajomych  i przyjaciół. Zapraszamy!

 
Pakiet dla 2 osób obejmuje:

  • 2 noclegi w pokoju dwuosobowym w jednej z dwóch wyjątkowych części - zabytkowym Spichlerzu lub nowoczesnej części Yachting
  • Śniadania w formie bogatego bufetu z wyselekcjonowanymi produktami własnego wyrobu
  • Wejście na Oktoberfest 2021 w dniu 18.09.2021, godz. 19:30  - szczegóły poniżej
  • Dostęp do Centrum Saun Med Spa (sauna fińska z koloroterapią, sauna parowa z efektem gwieździstego nieba, grota solno-lodowa, salon wypoczynkowy) i fitness room'u

 Gdańskie Dożynki Piwne - Oktoberfest 2021 obejmują:

 Pakiet obowiązuje w terminie 17.09.2021-19.09.2021 r.

Pokój

Koszt pobytu

Pokój dwuosobowy

1440 zł


Dla Gości korzystających z pakietów przygotowaliśmy również bardzo atrakcyjne ceny na dodatkowe noclegi.Zarezerwuj "Gdańskie Dożynki Piwne"


Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr