Brovarnia Hotelu Gdansk - miejsce znane z doskonałych dan, warzonych na miejscu piw, a także wspaniałej biesiadnej atmosfery - wygrała właśnie konkurs na Najlepsze Pomorskie Danie Regionalne.

najlepsza-ges-w-Brovarni-Hotelu-Gdansk
Czytaj więcej na:
http://kulinaria.trojmiasto.pl/Gdzie-wTrojmiescie-zjesc-najlepsza-ges-WBrovarni-Hotelu-Gdansk-n114075.html


Kolejne tytuły dla piw warzonych w Brovarni Gdansk!

Brovarnia Gdansk po raz kolejny wzięła udział w Konkursie Piw w Żywcu. Nasze piwo ciemne Starogdanskie, już od dwóch lat, niezmiennie nosi tytuł Najlepszego Piwa Ciemnego w Polsce, które zdobyło w 2011 roku.

Tym razem Brovarnia Gdansk zgłosiła do konkursu zupełnie nowe propozycje – mocniej podchmieloną wersję piwa Złoto Brovarni oraz nowe piwo Pszeniczne. Po raz kolejny okazało się, że nasze piwa, także te limitowane wersje, spotkały się z ogromnym uznaniem wśród międzynarodowego jury. Oba piwa zdobyły trzecie miejsca w swoich kategoriach.
Ponadto, piwo Złoto Brovarni było pierwsze wśród mini-browarów w kategorii Pilsner!

W każdej kategorii startowało aż kilkadziesiąt piw z browarów z całej Polski, a międzynarodowe Jury składało się ze sław światowego piwowarstwa. Brovarnia Gdansk limitowane serie piw warzy przynajmniej kilka razy w roku. Cieszymy się, że nasze piwa, są tak wysoko oceniane – zarówno  przez gości Brovarni Gdansk, jak i znawców piwa na prestiżowych konkursach.


Najlepszy Lokal w Gdansku

Brovarnia Hotelu Gdansk zwyciężyła w plebiscycie na najlepszy Lokal Gdanska, zorganizowanym przez największy dziennik Pomorza- Dziennik Bałtycki.

Nagroda 

Podczas 16 Festiwalu Piw w Żywcu – Birofilia 2011, Piwo Brovarnia Ciemne zdobyło pierwszą nagrodę w kategorii piw ciemnych, a Piwo Brovarnia Pszeniczne zajęło wysokie drugie miejsce w swojej kategorii. Jakość piw oceniało międzynarodowe jury, składające się z mistrzów piwowarstwa

Piwo Brovarnia już wcześniej zdobywało prestiżowe nagrody. Po pierwszym roku istnienia, browar został wyróżniony tytułem Mikrobrowaru Roku 2008 przez Kapitułę Bractwa Piwnego z Towarzystwa Promocji Kultury Piwa. Później, Piwo Brovarnia Ciemne zostało uznane za najlepsze w kategorii “Piwa Ciemne”, podczas XVII Jesiennego Spotkania Browarników we Wrocławiu. W 2010 roku Minibrowar Brovarnia Gdansk zdobył zaszczytny tytuł Top Produktu Pomorza.

Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Lets celebrate!Urodziny, imieniny, rocznica?

oferta specjalna
Urodziny, imieniny, rocznica? Świętujcie je w Gdańsku, w Hotelu Gdańsk!

Więcej

Obiady weselnew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, o którą w Restauracji Hotel Gdańsk dbamy z największym przywiązaniem do szczegółów...

Więcej

Komuniew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji Hotel Gdańsk...

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram