Luksusowa odnowa to pakiet przeznaczony dla osób chcących odzyskać siły oraz zregenerować skórę. Pakiet zabiegów jest idealnym sposobem aby odprężyć ciało i umysł.

Day SPA

Pakiet Luksusowa Odnowa zawiera:

  • Powitalny Rytuał Wyciszenia w którego skład wchodzą filiżanka zielonej herbaty oraz odświeżający kompres do obmycia dłoni
  • Podróż w krainę relaksu w Sauna Center
  • Ekskluzywna odnowa – zabieg na ciało
  • Masaż Aromaterapeutyczny
  • Zabieg na stopy (peeling, maska na stopy i masaż stóp)

Zabieg rozpoczyna się tuż po przybyciu do strefy Spa. Tu czeka na naszych Gości rytuał wyciszenia z filiżanką zielonej herbaty, przygotowujący naszych Gości do pobytu w strefie relaksu. Następnie przechodzimy do Sauna Center na seans w saunie fińskiej lub łaźni parowej w celu podgrzania ciała i oczyszczenia z toksyn. Polecamy połączenie saun z grotą solno-lodową co wspomaga krążenie i dodaje energii. Kolejnym etapem jest Ekskluzywna odnowa, czyli zabieg na ciało z peelingiem, który oczyszcza skórę przygotowując ją do kolejnego zabiegu. Na zakończenie pobytu proponujemy aromatyczny masaż całego ciała, który jest jednocześnie kulminacyjnym punktem całego pakietu. Pozwala on na zmniejszenie napięcia mięśni i całkowite odprężenie. Dopełnieniem całej wizyty w Med Spa będzie zabieg na stopy.

Tak dobrana, specjalnie skomponowana seria zabiegów, łącząc swoje działanie w czasie jednodniowego pobytu w Day Spa powoduje, że już po jednorazowym pobycie w naszych gabinetach poczują się Państwo zrelaksowani i zyskają nowe siły witalne.

Cena Pakietu Luksusowa odnowa: 652,50 zł
orientacyjny czas 3,5hPrice of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram