Urodziny, imieniny, rocznica?  Świętujcie je w Gdańsku, w Hotelu Gdańsk!

Zadbamy o wszystko tak, by pobyt wraz z imprezą, jaką dla Was przygotujemy na długo zapadły w pamięci Waszej i Waszych Gości. Już dziś przygotowaliśmy dla was specjalny pakiet pobytowy. Wspólne chwile spędzone w ekskluzywnych wnętrzach naszego butikowego Hotelu, umilą przygotowane atrakcje i szczególna opieka naszego życzliwego personelu. Z przyjemnością zorganizujemy dokładnie takie przyjęcie, jakie Państwo sobie wymarzą.

Pakiet pobytowy zawiera:

  • 1 nocleg w pokoju dwuosobowym w jednej z dwóch wyjątkowych części - Spichlerz z XVII wieku, odrestaurowany z wielką dbałością o szczegóły, urzekający swoją elegancją i historią, oraz część Yachting, w której nowoczesny design nawiązuje do tematyki żeglarskiej,
  • Śniadanie w formie bogatego bufetu,
  • Słodka niespodzianka w pokoju,
  • Biesiada lub uroczysta kolacja urodzinowa, *
  • Na Państwa życzenie przygotujemy i wyślemy wyjątkowe zaproszenie do Państwa Gości,
  • Pomoc przy realizacji dodatkowych niespodzianek.

* Charakter wieczoru zależy od decyzji gości. Cena pakietu obejmuję biesiadę dla 2 osób. Każda dodatkowa osoba płatna 190 zł. Uroczysta kolacja składa się z 4 dań – zupy, przystawki, dania głównego, deseru oraz kieliszka wina na osobę. Biesiada składa się z 2 dań – dania głównego i deseru oraz licznych przystawek degustację piwa 3 x 0,3l.

Pokój

Cena za pakiet

Cena dla 2 osób w wysokim sezonie (kwiecień-październik)

850 zł

Cena dla 2 osób w niskim sezonie (listopad-marzec)

760 złPrice of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr