Zapraszamy do centrum konferencyjnego Hotelu Gdańsk, jednego z najpiękniejszych hoteli Trójmiasta, który znajduje się w centrum starego Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie mariny  jachtowej.

Konferencje Gdańsk

Centrum konferencyjne Hotelu Gdańsk to 4 nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Dzięki systemowi łączenia sal, dają one możliwość zorganizowania konferencji dla 120 osób. Doskonałym uzupełnieniem centrum są niezapomniane wnętrza hotelu, wspaniałe Med SPA,  wyśmienite, regionalne jedzenie, piwo warzone we własnym minibrowarze Brovarnia Gdańsk, które nadadzą wyjątkowego charakteru każdej konferencji i spotkaniu biznesowemu.

Zarezerwuj na swoje spotkanie Hotel Gdańsk i skorzystaj z naszej oferty:

Rabat 30% na wynajem sali konferencyjnej 


Do wyboru GRATIS jedna z poniższych usług dodatkowych:

  • Bezpłatny dostęp do szerokopasmowej szyfrowanej sieci Wi-Fi na Sali konferencyjnej
  • Całodzienna obsługa techniczna podczas trwania spotkania
  • Seminarium piwne „Historia zamknięta w butelce” bezkoszotowo do każdej zarezerwowanej kolacji w Restauracji First Floor
  • Cztery upgrade’y do pokoi o podwyższonym standardzie dla Państwa gości VIP przy rezerwacji minimum 25 pokoi standard   

Jeśli chcielibyście Państwo, by nieodłącznym elementem konferencji i szkoleń stały się także masaże, ze specjalnej oferty przygotowanej przez nas, zapytajcie o opcję poszerzenia pakietu konferencyjnego o te usługi. Dzięki specjalnym technikom już podczas 20-minutowego masażu można skutecznie pozbyć się stresu i zmęczenia. Perfekcyjnie wykonany masaż karku, szyi i pleców sprawi, że zyskamy równowagę i chęć do pracy.

Oferta ważna w terminie: marzec, kwiecień 2020 dla grup powyżej 20 osób.Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr