oferta

Spędź wyjątkowy wieczór w Hotelu Gdańsk Boutique. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść w wyjątkowej atmosferze zabytkowego XVII wiecznego spichlerza.

Zapraszamy wszystkich miłośników wyśmienitego jedzenia do spróbowania najlepszej gęsi w trójmieście. Nasze potrawy zostały nagrodzone licznymi nagrodami m. in. Zostały docenione przez Panią Magdę Gessler, otrzymaliśmy jej rekomendację w imiennym przewodniku. Nasza gęś wygrała Bursztynowy Laur Marszałka Województwa Pomorskiego - "Pomorskie Smaki", podczas Pomorskiego Święta Produktu Regionalnego.

Co decyduje o wyjątkowości naszej gęsi? Gęś już w trakcie ekologicznego chowu, na jednej z lokalnych farm na Pomorzu, karmiona jest rozmarynem i ziołami, które później nadają mięsu niepowtarzalny smak. Sama potrawa zaś przygotowywana jest według tradycyjnej gdańskiej receptury. Swój delikatny smak mięso zawdzięcza również wolnemu pieczeniu.

Pakiet „Gęsina św. Marcina” jest idealny dla tych, którzy lubią się zrelaksować i dobrze zjeść.

Pakiet zawiera:

  • 1 nocleg w pokoju dwuosobowym
  • wyśmienite śniadania w Restauracji Hotelu Gdańsk w formie bufetu z regionalnymi specjałami,
  • Specjalnie przygotowane menu, z gęsiną w roli głównej*
  • nieograniczony dostęp do Centrum Saun ekskluzywnego Med Spa (sauna fińska z koloroterapią, sauna parowa z efektem gwieździstego nieba, grota solno-lodowa, salon wypoczynkowy)
  • atrakcyjne ceny na kolejne noce, przy przedłużeniu pobytu

* kolacja obejmuje zupę, danie główne, deser oraz kufel piwa.

Cena pakietu dla 2 osób: 640 zł

 Pakiet jest ważny w terminie 1.11-30.11.2018

oferta


Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram