Ponad tysiącletni Gdańsk uchodzi za najbogatsze w zabytki miasto „Bałtyckiej Europy”. Miasto to nad brzegiem Motławy ma jedną z najpiękniejszych Starówek w Europie. Hotel Gdańsk Boutique, uznany za wizytówkę miasta, zlokalizowany jest w samym sercu Starego Miasta z widokiem na malowniczą marinę i piękne Stare Miasto zaprasza na 3 dniowy pobyt, połączony ze zwiedzaniem z wykwalifikowanym przewodnikiem. Wsłuchaj się w szept starych murów, poznaj tajemnice bram i malowniczych uliczek, wejdź za kulisy życia mieszkańców Gdańska i odkryj wszystkie atrakcje z niezwykłej perspektywy. Zapraszamy!

Wakacje

Pakiet obejmuje:

  • Pobyt trzydniowy (2 noce)  w komfortowym pokoju dwuosobowym lub trzyosobowym pokoju Premium* (dwoje dorosłych i dziecko**)
  • Zwiedzanie malowniczego Gdańska – Otrzymają Państwo indywidualne przewodniki, dzięki którym poznacie najpiękniejsze trasy Gdańska i  miejsca znane w kręgach lokalnych ekspertów
  • Śniadania w formie bogatego bufetu
  • 1 kolacja dla 2 osób w Restauracji Brovarnia Gdańsk (zupa, danie główne i deser do wyboru z naszej karty oraz kieliszek wina lub kufel piwa)
  • Degustacja najlepszego piwa w Polsce – 3 x 0,3 l lub degustacja świeżo wyciskanych soków
  • Nieograniczony dostęp do Centrum Saun Med Spa (sauna fińska z koloroterapią, sauna parowa z efektem gwieździstego nieba, grota solno-lodowa, salon wypoczynkowy)

* Łóżko dwuosobowe oraz dostawka
** dzieci do lat 4 śpią bezpłatnie

 

Pokój dwuosobowy

Pokój Premium dla 3 osób

Cena

1229 zł

1819 zł


Pakiet jest ważny w terminie 1.06-31.09.2020

LatoPrice of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram