Gdańskie Dożynki Piwne OKTOBERFEST

23 września, już po raz dziewiąty, odbyła się inauguracja Gdańskich Dożynek Piwnych - Oktoberfest 2017. Uroczyste odbicie pierwszej beczki piwa uwarzonego specjalnie na tę okazję w Hotelu Gdańsk Boutique uświetnił występ Kabaretu pod Wyrwigroszem. W zabawie udział wzięło ponad 200 osób. Miłośnicy złocistego trunku biesiadowali przy muzyce na żywo, znakomitej zabawie, pysznym jedzeniu i, co oczywiste, wyśmienitym piwie serwowanym w litrowych kuflach, jak na Oktoberfest przystało.

Gdańsk Oktoberfest 2017

Podczas imprezy nie zabrakło kulinarnych specjałów kuchni starogdańskiej, opartej na produktach lokalnych dostawców i bawarskiej.  W menu zagościły między innymi: golonka bawarska w piwie na zasmażanej kapuście, grillowane kiełbaski starogdańskie, żeberka a'la Brovarnia w ciemnym piwie, dorsz pieczony na warzywach z ziołami oraz żurek i zupa z kurek na wędzonym boczku.

W poprzednich latach podczas otwarcia Gdańskich Dożynek Piwnych uroczystemu odbiciu pierwszej beczki piwa uwarzonego specjalnie na tę okazję w Hotelu Gdańsk Boutique towarzyszyły występy takich gwiazd , jak:

2017 – Kabaret pod Wyrwigroszem
2016 – Cezary Pazura
2015 – Jerzy Kryszak
2014 – Łowcy Kropka B.
2013 – Szymon Majewski
2012 – Krzysztof SkibaOferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Lets celebrate!Urodziny, imieniny, rocznica?

oferta specjalna
Urodziny, imieniny, rocznica? Świętujcie je w Gdańsku, w Hotelu Gdańsk!

Więcej

Obiady weselnew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, o którą w Restauracji Hotel Gdańsk dbamy z największym przywiązaniem do szczegółów...

Więcej

Komuniew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji Hotel Gdańsk...

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram