Day Spa to specjalnie dobrane zabiegi dzięki, którym w ciągu jednego dnia odzyskają Państwo formę oraz siły witalne. Niezwykle przyjemne zabiegi dobrane indywidualnie do potrzeb zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta.

Przykładowe Programy Day Spa w naszym Hotelu:


Luksusowa Odnowa

Przeznaczony dla osób chcących odzyskać siły oraz zregenerować skórę. Pakiet zabiegów jest idealnym sposobem aby odprężyć ciało i umysł.

Pakiet Luksusowa Odnowa zawiera:

 • Powitalny Rytuał Wyciszenia w którego skład wchodzą filiżanka zielonej herbaty oraz odświeżający kompres do obmycia dłoni
 • Podróż w krainę relaksu w Sauna Center
 • Ekskluzywna odnowa – zabieg na ciało
 • Masaż Aromaterapeutyczny
 • Zabieg na stopy (peeling, maska na stopy i masaż stóp)

Zabieg rozpoczyna się tuż po przybyciu do strefy Spa. Tu czeka na naszych Gości rytuał wyciszenia z filiżanką zielonej herbaty, przygotowujący naszych Gości do pobytu w strefie relaksu. Następnie przechodzimy do Sauna Center na seans w saunie fińskiej lub łaźni parowej w celu podgrzania ciała i oczyszczenia z toksyn. Polecamy połączenie saun z grotą solno-lodową co wspomaga krążenie i dodaje energii. Kolejnym etapem jest Ekskluzywna odnowa, czyli zabieg na ciało z peelingiem, który oczyszcza skórę przygotowując ją do kolejnego zabiegu. Na zakończenie pobytu proponujemy aromatyczny masaż całego ciała, który jest jednocześnie kulminacyjnym punktem całego pakietu. Pozwala on na zmniejszenie napięcia mięśni i całkowite odprężenie. Dopełnieniem całej wizyty w Med Spa będzie manicure klasyczny.

Tak dobrana, specjalnie skomponowana seria zabiegów, łącząc swoje działanie w czasie jednodniowego pobytu w Day Spa powoduje, że już po jednorazowym pobycie w naszych gabinetach poczują się Państwo zrelaksowani i zyskają nowe siły witalne.

Cena Pakietu Luksusowa odnowa: 652,50 zł / orientacyjny czas 3,5h


Męskie Spa / Męska chwila

Przeznaczony jest dla mężczyzn szukających odprężenia i relaksu. Specjalnie dobrane zabiegi pomogą w wyciszeniu i regeneracji sił witalnych.

Pakiet Męskie Day Spa zawiera:

 • Powitalny Rytuał Wyciszenia w którego skład wchodzą filiżanka zielonej herbaty oraz odświeżający kompres do obmycia dłoni
 • Seans w Sauna Center
 • Regenerujący Masaż Piwny
 • Męski zabieg na twarz

Przed rozpoczęciem zabiegów proponujemy seans w saunie fińskiej lub łaźni parowej, aby rozgrzać ciało oraz oczyścić je z toksyn. Doskonały efekt pobudzenia daje połączenie sauny oraz groty solno-lodowej. Następnie zapraszamy naszych Gości na rytuał wyciszenia z filiżanką zielonej herbaty, wprowadzający w stan relaksu. Kolejnym etapem jest regenerujący Masaż Piwny, który pobudza ciało, polepsza krążenie i dodaje energii. Ostatnim etapem pobytu jest oczyszczając-energetyzujący zabieg na twarz.

Tak skomponowana seria zabiegów dla męskiej skóry pozwoli w ciągu jednego dnia w Med Spa zrelaksowanie się i odzyskanie sił witalnych.

Cena Pakietu Męskie Day SPA: 495zł/ orientacyjny czas 2,5h


Piękna w jeden dzień

Przeznaczony dla kobiet pragnących odzyskać siły witalne i zdrowy młody wygląd w ciągu jednego dnia. Idealny zestaw zabiegów regeneracyjnych i odmładzających dla każdej Pani.

Pakiet Piękna w jeden dzień zawiera:

 • Powitalny Rytuał Wyciszenia z zieloną herbatą w którego skład wchodzą filiżanka białej herbaty oraz odświeżający kompres do obmycia dłoni
 • Podróż w krainę relaksu w Sauna Center
 • Ekskluzywna odnowa – zabieg na ciało
 • Zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb skóry
 • Masaż stóp
 • Zabieg na stopy (peeling, maska na stopy i masaż stóp)

Wizytę w Med Spa rozpoczynamy od seansu w Sauna Center. Sauna fińska lub łaźnia parowa rozgrzeją ciało i oczyszczą ciało z toksyn. Warto połączyć saunę z grotą solo-lodową aby polepszyć krążenie krwi. Następnie zapraszamy naszych Gości na rytuał wyciszenia z filiżanką zielonej herbaty, wprowadzający naszych Gości w stan relaksu. Kolejnym etapem jest Ekskluzywna odnowa zabieg na ciało z owocowym peelingiem, który oczyszcza i odżywia skórę. Po pięknie pachnącym zabiegu na ciało proponujemy zabieg na twarz, który zostanie dobrany indywidualnie przez kosmetologa. Dopełnieniem całej wizyty w Med Spa będzie masaż stóp i manicure klasyczny. 

Tak dobrana seria zabiegów, powoduje, że już po jednorazowym pobycie w gabinetach Med. Spa poczują się Państwo zrelaksowani i odzyskają siły witalne.

Cena Pakietu Piękna w jeden dzień: 724,50 zł / orientacyjny czas 4h


Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Pakiet All Inclusive

oferta specjalna
Zrelaksuj się w hotelowym SPA, a my zaplanujemy dla Ciebie resztę.

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr