Po godzinach

Na terenie naszego butikowego kompleksu znajdziesz cały wachlarz propozycji, które pozwolą czas „po godzinach” spędzić w wyjątkowy przyjemny sposób. Dzięki naszej urozmaiconej ofercie nie musisz nawet wychodzić poza teren kompleksu, aby po długim dniu odnaleźć relaks i ciekawie spędzić wieczór.

Czy jest coś przyjemniejszego na koniec intensywnego dnia niż odprężający masaż szyi, karku i pleców? A to tylko jedna z wielu propozycji naszego ekskluzywnego Med Spa, skierowana do ludzi biznesu. Specjaliści w Med Spa chętnie opowiedzą o dostępnych zabiegach i w profesjonalny sposób doradzą w kwestii ich wyboru. Centrum Saun, dostępne nieodpłatnie dla gości hotelowych, pozwoli dodatkowo wyciszyć się i odzyskać siły. W saunie fińskiej z koloroterapią lub saunie parowej z efektem gwieździstego nieba, łatwo zapomnieć o stresach z całego dnia i odzyskać wewnętrzną równowagę.

Restauracja Hotel Gdańsk to miejsce, w którym przy niezwykle smacznych daniach i wybornych trunkach spędzisz wspaniały wieczór w otoczeniu 300-letnich drewnianych elementów spichlerza, oddających gromadzoną przez wieki pozytywną energię. A jeśli masz ochotę na luźniejszą atmosferę, zejdź piętro niżej, do tętniącej życiem Brovarni Gdańsk. W tym jedynym gdańskim browarze możesz wypić najlepsze piwo w Polsce (Konkurs Piw w Żywcu 2011), a przy odrobinie szczęścia spotkać naszego piwowara, który zdradzi kilka ciekawostek na temat warzenia naszego piwa i jego wyjątkowych właściwości.

Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram