MED SPA - wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta, znajdujące się w Hotelu Gdańsk ***** Boutique poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

KOSMETOLOG - UMOWA O PRACĘ

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 5 lat na podobnym stanowisku
  • umiejętność wykonywania zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz masaży
  • wykształcenie wyższe wymagane
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • miła aparycja, wysoka kultura osobista, komunikatywność

Obowiązki:

  • obsługa gości SPA na najwyższym poziomie
  • dbanie o wizerunek firmy
  • umiejętność stworzenia miłej atmosfery w kontakcie z klientem
  • profesjonalne wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz masaży

Oferujemy:

  • prace w prestiżowym hotelu
  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • pracę na najwyższej klasy aparaturze

Odpowiedzi na ogłoszenie, zawierające CV oraz List motywacyjny prosimy przesyłać na adres: spa.manager@hotelgdansk.com.pl, w tytule maila prosimy umieścić nazwę stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Med SPA praca

Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Słodki relaks zimową porąPakiet Med SPA

oferta specjalna
2 lub 3 dni

Więcej

Wieczór Panieńskiw Hotelu Gdańsk Boutique *****

Taki wieczór zdarza się tylko raz w życiu dlatego warto spędzić go w wyjątkowymym towarzystwie i niezapomnianym miejscu.

Więcej

Luxurious WomanPakiet Med SPA

seria specjalnie skomponowanych zabiegów SPA dla Pań

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram