Hotel Gdańsk Boutique - Wydarzenia

Pobyt w Hotelu Gdańsk do wylicytowania w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Hotel Gdańsk, jak co roku, uczestniczy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i z wielką przyjemnością zaoferował do licytacji wyjątkowy pakiet pobytowy z dwoma noclegami i wspaniałą kolacją w Restauracji Hotelu Gdańsk. Jeżeli chciałbyś skorzystać z tego wyjątkowego pakietu i jednocześnie wesprzeć WOŚP, zachęcamy do licytacji!!!


Rozpoczęcie Sezonu - Lotos Trefl Gdańsk

Siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk już w komplecie, gotowi na nowy sezon pełen wyzwań. Grę o stawkę Wicemistrzowie kraju rozpoczną już w najbliższą środę meczem o Superpuchar Polski przeciwko Asseco Resovii.

Andrea Anastasi w końcu ma do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych, ale czasu na przygotowania zostało niewiele. Ostatnia szansa na sprawdzenie ekipy w warunkach meczowych nadarzy się podczas Memoriału Arkadiusza Gołasia, który w najbliższy weekend odbędzie się w Murowanej Goślinie.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się Hotelu Gdańsk zaprezentowano także nowe koszulki drużyny, przedstawiono zawodników którzy dołączyli do kadry pierwszego zespołu, a kibice mieli szanse zadać pytania siatkarzom. Teraz nadszedł już czas, żeby rozpocząć ten niesamowicie intensywny sezon.


Patti Austin w Hotelu Gdańsk - SOFA 2015


Agnieszka Cegieleska i Jarosław Kuźniar odwiedzili Hotel Gdańsk - w Brovarni Hotelu Gdańsk Pani Agnieszka świętowała swoje urodziny


10.06.2015 - dzisiaj odwiedził nas Kamil Stoch


W dniu 1.06.2015 mieliśmy honorowego gościa -  Mr Staffan Herrström ‎Ambasador‬ of ‪‎Sweden‬ to ‎Poland‬

Uroczysta kolacja z trenerem Andrea Anastasi wylicytowana na aukcji WOŚP 2015
Gratulujemy Wicemistrzom Polski i Zdobywcom Pucharu Polski 2014/2015!


Bogini fado, gwiazda Siesta Festival - MARIZA - w Hotelu Gdańsk


Hotel Gdańsk sponsorem meczu - Wielka Sobota Gdańskiej Siatkówki

 

Wenusjanki w Hotelu Gdańsk

16 marca w Hotelu Gdańsk odbyła się piata konferencja Wenusjanek

O dobre samopoczucie ducha i ciała zadbało MED SPA Hotelu Gdańsk. Przedstawicielki MED SPA zachęcały uczestniczki do skorzystania z bogatej oferty Spa. – Wyjątkowo popularne zabiegi w nadchodzącej wiośnie to endermologia, masaż próżniowy trwający tylko 45 minut, oraz elektrostymulacji, dzięki której osiągniemy efekt jak po wyjściu tuż z siłowni – polecały

Uczestniczki konferencji mogły skorzystac z porady wizażystki oraz wypróbować doskonały zabieg nawilżający na dłonie z peelingiem oraz maską. 

 


Dymione Marcowe na Trójmiasto.pl

Ostatnie spośród najnowszych browarniczych premier w Trójmieście to Dymione Marcowe, którego można było spróbować w Brovarni Hotelu Gdańsk w ostatnich tygodniach. To dobrze znany bywalcom restauracji na Szafarni trunek. Pierwsze marcowe uwarzono tutaj siedem lat temu i co sezon cieszy się sporą popularnością.

Więcej na Trójmiasto.pl.


Piwowarzy Brovarni Hotelu Gdańsk opowiadają o tajnikach swojej pracy

fot. naszemiasto.pl

O piwie wiedzą wszystko. Co więcej, sami je warzą! Poznajcie dwóch gdańskich piwowarów - Andrzeja Pustelnik i Tomasza Biegańskiego z Brovarni Hotelu Gdańsk.

Artykuł dostępny w Gazecie "Nasze Miasto" (wydanie 9.03.2015) oraz na stronie naszemiasto.pl

 

Konferencja Prasowa LOTOS TREFL Gdańsk

 

26 lutego 2015 W Centrum Konferencyjnym butikowego Hotelu Gdańsk najważniejsze osoby w klubie spotkały się z przedstawicielami mediów. Prezes Piotr Należyty, trener Andrea Anastasi, kapitan Bartosz Gawryszewski i najlepszy punktujący PlusLigi, Murphy Troy ocenili dotychczasowe dokonania LOTOSU Trefla.

 

"Prawo Agaty" po raz kolejny w Hotelu Gdańsk

W Hotelu Gdańsk już po raz trzeci odbywają się zdjęcia do niezwykle popularnego serialu "Prawo Agaty". Sceny kręcone w naszych butikowych wnętrzach mieli już Państwo okazję zobaczyć w kilku odcinkach tego sezonu, a w dniu 27 stycznia powstają kolejne.

 

Gwiazdy koncertu "Cała Polska Śpiewa Kolędy" w Hotelu Gdańsk

Tradycyjnie, jak co roku, wszystkie gwiazdy koncertu „Cała Polska Śpiewa Kolędy”, który miał miejsce w sobotę 20 grudnia, zamieszkały w naszym butikowym Hotelu Gdańsk. Hotel po raz kolejny był jednym z głównych partnerów Grupy Eurozet i TVP 1 przy organizacji wyjątkowego koncertu przy Zielonej Bramie na Długim Targu.

Przepiękne polskie kolędy i popularne świąteczne utwory usłyszeliśmy w często nowych aranżacjach dzięki Beacie Kozidrak i zespołowi Bajm, Halinie Młynkowej, zespołowi Bracia, Kasi Kowalskiej, Rafałowi Brzozowskiemu i zespołowi Blue Cafe. Po koncercie gwiazdy bawiły się na bankiecie w Restauracji Hotelu Gdańsk.

 

Prawo Agaty w Hotelu Gdańsk

W Hotelu Gdańsk gościliśmy ekipę "Prawa Agaty", jednego z najpopularniejszych obecnie seriali w Polsce. Efekty tej wyjątkowej współpracy będą Państwo mogli obejrzeć już w październiku.

 

Norweska Orkiestra wystąpiła przed Hotelem Gdańsk

W piątek, 27 czerwca 2014, przed Butikowym Hotelem Gdańsk miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - występ norweskiej orkiestry dętej i marszowej Oppsal Janitsjar. Orkiestra przemaszerowała ulicą Szafarnia, a następnie kontynuowała koncert przed Hotelem Gdańsk.

Orkiestra Oppsal Janitsjar przyjechała do Hotelu Gdańsk z okazji 50 rocznicy swojego istnienia. Składa się z około 40 muzyków grających na wszelkiego rodzaju instrumentach, takich jak flety, klarnety, saksofony, trąbki, bębny, tuby. Orkiestra gra różnego gatunku muzykę, ale najchętniej takie utwory, które słuchacze z łatwością rozpoznają z radia i telewizji. Przed Hotelem Gdańsk SUPERIOR publiczność usłyszała utwory takich wspaniałych artystów jak Stevie Wonder, Abba, Queen, Tom Jones i Quincy Jones. Sami muzycy orkiestry Oppsal Janitsjar mówią, że zawsze kiedy ich muzyka porywa słuchaczy do tańca, to wiedzą że osiągnęli swój cel.

 

Piwo Brovarnia Pszeniczne najlepszym piwem w Polsce

Piwo Brovarnia Gdańsk Pszeniczne zdobyło I miejsce na Konkursie Piw w Żywcu 2014 i tym samym zostało uznane za Najlepsze Piwo Pszeniczne w Polsce. Wyboru dokonało jury, składające się z międzynarodowych ekspertów i sław światowego piwowarstwa.

 

Hotel Gdańsk SUPERIOR wyróżniony przez Panią Magdę Gessler i magazyn Newsweek

"Przepiękny, butikowy hotel w samym sercu Gdańska" , "...nieprawdopodobnie klimatyczne miejsce...". Tak Pani Magda Gessler opisuje Hotel Gdańsk i naszą Restaurację w swoim przewodniku po 101 wybranych przez siebie restauracjach i hotelach w Polsce. Przewodnik ukazał się z magazynem Newsweek. Pani Gessler docenia również "genialne piwa w Brovarni" oraz naszą "serdeczną gościnność". 

 

 

Wieczór Wyborczy Platformy Obywatelskiej w Restauracji Hotelu Gdańsk - wybory do Europarlamentu 2014

 

 

Ambasador Hiszpanii w Hotelu Gdańsk

 

W Hotelu Gdańsk gościliśmy już Reprezentację Hiszpanii w czasie Euro 2012, drużynę FC Barcelona oraz wiele innych ważnych osobistości hiszpańskiego pochodzenia. Nasz Hotel stał się więc naturalnym wyborem dla Ambasadora Królestwa Hiszpanii w Polsce, Pana Agustína Núñeza Martíneza. Na zdjęciu poniżej Pan Ambasador w towarzystwie Dyrektora hotelu Gdańsk Pani Karoliny Wójcik.

 

Pani Minister Victoria de Barros Neto z Angoli w Hotelu Gdańsk

Pani Minister Victoria de Barros Neto z Angoli odbija beczkę naszego piwa w obecności  Pana Marszałka Mieczysława Struka.

 

Trener FC Barcelona w Hotelu Gdańsk

W Hotelu Gdańsk gościliśmy kolejną wyjątkową osobę ze świata sportu, Pana Joan Vila Bosh, wieloletniego trenera piłkarskiej szkółki klubu FC Barcelona – La Masii.

Trener  Vila Bosh zamieszkał w Hotelu Gdańsk, w którym w zeszłym roku mieszkała drużyna FC Barcelona wraz z gwiazdą zespołu Leo Messi’m. Gość zdradził nam, że chciał „podążać ścieżką swojego klubu”, a kompleks Hotel Gdańsk jest jego zdaniem  „jedynym Hotelem FC Barcelony  w Polsce.”

 Trener Joan Vila Bosh na tle wystawy z przedmiotami przekazanymi Hotelowi Gdańsk SUPERIOR przez klub FC Barcelona.

 

Oldtimery w Hotelu Gdańsk

Hotel Gdańsk był miejscem zlotu pięknych oltimerów z Niemiec. Zabytkowe samochody wspaniale prezentowały się na terenie kompleksu, a ekskluzywna impreza ponownie znakomicie wkomponowała się w charakter naszego miejsca.

 

Pobyt w Hotelu Gdańsk do wylicytowania w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Hotel Gdańsk, jak co roku, uczestniczy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i z wielką przyjemnością zaoferował do licytacji wyjątkowy pakiet pobytowy, z dwoma noclegami, wspaniałą kolacją w Restauracji Hotel Gdańsk i wspaniałą wizytą w ekskluzywnym Med Spa. Jeżeli chciałbyś skorzystać z tego wyjątkowego pakietu i jednocześnie wesprzeć WOŚP, zachęcamy do licytacji!!!

Aby zobaczyć naszą aukcję, kliknij na banerek poniżej:

 

The Guardian i Financial Times o Hotelu Gdańsk

 

Hotel Gdańsk i Brovarnia w Hotelu Gdańsk zostały w ostatnim czasie docenione przez niezwykle prestiżowe media. Brytyjski Financial Times wychwalał śniadania serwowane w Hotelu Gdańsk, a The Guardian wymienia Gdańsk i Brovarnię Hotelu Gdańsk jako jedne z 40 najbardziej „gorących” miejsc do odwiedzenia w 2014 roku, serwujące nowoczesne polskie dania, i będące tętniącym życiem miejscem w centrum miasta.

 

 

Cała Polska Śpiewa Kolędy z Hotelem Gdańsk

 

Butikowy Hotel Gdańsk po raz kolejny gościł artystów, którzy wystąpili podczas niezwykłego świątecznego koncertu "Cała Polska Śpiewa Kolędy" w sobotę 21 grudnia, przy Zielonej Bramie w Gdańsku. Tradycyjne polskie kolędy pieknie wykonali zespół Pectus, Ania Wyszkoni, Kasia Cerekwicka, zespół Bracia, zespół Lemon, Tatiana Okupnik, Łukasz Zagrobelny, Rafał Brzozowski i Mateusz Ziółko.

 

 

 

Brovarnia Hotelu Gdańsk na 70-tych urodzinach Lecha Wałęsy

Brovarnia Hotelu Gdańsk uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu, jakim były 70-te urodziny Prezydenta Lecha Wałęsy. Dzięki temu goście imprezy mogli skosztować znakomitego piwa, warzonego w naszej Brovarni, m.in. wyróżnionego tytułem najlepszego w Polsce piwa Starogdańskie Ciemne, a także limitowanej edycji piwa Oktoberfest.

Na zdjęciu Dyrektor Hotelu Gdańsk Karolina Wójcik oraz jeden z managerów Brovarni Mateusz Kinda składają życzenia urodzinowe Panu Prezydentowi.

 

Apartament im. Leo Messi w Hotelu Gdańsk!

Apartament Leo Messi’ego, to kolejny wyjątkowy apartament w Hotelu Gdańsk. Znajdują się w nim pamiątki i  zdjęcia z pobytu Messi’ego oraz innych piłkarzy klubu FC Barcelona w Hotelu Gdańsk.

W dniu 30 lipca 2013  gościliśmy w naszym Hotelu Gdańsk zawodników i management jednego z najlepszych klubów na świecie - FC Barcelona. Klub wybrał nas jako miejsce swojego pobytu, w czasie jedynej wizyty w Polsce, kiedy przyjechał aby rozegrać „Super Mecz” z Lechią Gdańsk.

Hotel Gdańsk po raz kolejny był bazą światowej klasy gwiazd futbolu, m.in. Leo Messi’ego, Neymara, Bartry (czołowych piłkarzy FC Barcelony) oraz przedstawicieli top managementu FC Barcelony, z Vice Prezydentem klubu Jordi Moix na czele.

Nasi katalońscy goście bardzo chwalili komfort, atmosferę oraz serwis naszego hotelu. Leo Messi zachwalał apartament w którym przebywał, a prezes Barcelony w podziękowaniu za gościnę przekazał honorową koszulkę klubową z podpisem gwiazdy drużyny. Dlatego teraz, z ogromną przyjemnością, możemy zaprosić Państwa do Apartamentu Leo Messi’ego.

 

 

Oktoberfest 2013 w Brovarni Hotelu Gdańsk

Oktoberfest w Brovarni Hotelu Gdańsk rozpoczął się już po raz piąty. Uroczysta impreza inauguracyjna zgromadziła niemal 200 gości, w większości przebranych w stroje bawarskie. Prowadzący imprezę Szymon Majewski dokonał uroczystego odbicia pierwszej beczki tegorocznego piwa Oktoberfest – uwarzonego w stylu amber lager piwa o karmelowym posmaku i pięknej bursztynowej barwie. Od początku do końca imprezie towarzyszyła radosna biesiadna atmosfera, wspólne śpiewy i tańce. Na bufetach królowały bawarskie specjały specjalnie na tę okazję sprowadzone z południa Niemiec.

Pysznym bawarskim jedzeniem, piwem Oktoberfest w litrowych kuflach i biesiadną muzyką na żywo, nasi goście mogą cieszyć się w tym roku codziennie do 27 października.

Każdego roku Oktoberfest w Gdańsku, w Brovarni Hotelu Gdańsk, cieszy się coraz większym powodzeniem i jest pewne, że już na stałe wpisał się w kalendarz życia miasta. Impreza przenosi do nas atmosferę święta piwa w Monachium, ale przede wszystkim pozwala na kultywowanie gdańskich piwnych tradycji.

 

 

Artyści SOFA w Hotelu Gdańsk

Hotel Gdańsk po raz kolejny został wybrany przez organizatorów gdańskiego festiwalu Solidarity of Arts (SOFA) . Tym razem ugościł m.in. największą gwiazdę festiwalu, Bobby McFerrin’a, wybitnego wokalistę jazzowego, twórcę takich przebojów jak „Don’t worry, be happy”. Podczas poprzednich edycji, Hotel Gdańsk gościł m.in.  Marcusa Millera, Chakkę Khan i Urszulę Dudziak, która i tym razem była naszym gościem.

Znakomita lokalizacja w samym sercu miasta, tuż przy Filharmonii Bałtyckiej, a także niezmiennie najwyższa jakość i wszechstronność usług, sprawiają że Hotel Gdańsk stanowi idealną bazę dla artystów SOFA od samego początku istnienia festiwalu.

 

FC Barcelona w Hotelu Gdańsk

Butikowy Hotel Gdańsk ponownie został wybrany przez  najlepszych piłkarzy świata (w czasie EURO 2012 gościła tu 3-krotnie drużyna narodowa Hiszpanii). Tym razem najlepszy piłkarski klub świata i duma Katalonii, FC Barcelona, wybrał nasz hotel na czas pobytu w Gdańsku. Piłkarze w Hotelu Gdańsk spędzili 6 z 8 godzin pobytu w Gdańsku, który był związany z „Super Meczem” towarzyskim z klubem Lechia Gdańsk.

 

Duży komfort, bogata, wielofunkcyjna i wszechstronna oferta oraz wyjątkowa atmosfera Hotelu  Gdańsk wpłynęły na  wybór tego miejsca  przez managerów  tego znamienitego hiszpańskiego klubu. Klub FC Barcelona skorzystał z tych samych apartamentów Hotelu Gdańsk co reprezentacja Hiszpanii w Czasie Euro. Piłkarze  mogli odpocząć w bardzo komfortowych warunkach, a z apartamentów mieli przepiękny widok na marinę, stare miasto, a także tłumy kibiców zgromadzone przed Hotelem Gdańsk.

W apartamentach Hotelu Gdańsk ponownie zamieszkały gwiazdy, m.in. Leo Messi, który w Gdańsku był po raz pierwszy, oraz najnowszy piłkarz FC Barcelona Neymar da Silva Santos Junior.

 

W jednej ze specjalnie przygotowanych sal konferencyjnych Hotelu Gdańsk serwowano posiłki dla piłkarzy. Piotr - Szef Kuchni Hotelu Gdańsk wraz z kucharzem drużyny  przygotował dla nich typowe lokalne specjały i  dania hiszpańskie,  a wszystko to lekkostrawne, typowe dla diety sportowej. W kolejnej z sal nowoczesnego centrum konferencyjnego Hotelu Gdańsk piłkarze z Katalonii odbyli naradę i wysłuchali ostatnich wskazówek od trenera przed meczem z gdańskim klubem.


Dzięki doskonałej lokalizacji Hotelu Gdańsk w centrum Starego Miasta turyści i mieszkańcy Gdańska ponownie mieli okazję do tego, aby zobaczyć hiszpańskich zawodników na tzw. „wyciągnięcie ręki”, wyjeżdżających spod hotelu i przejeżdżających przez Śródmieście.

 

Kolejne tytuły dla piw warzonych w Brovarni Gdańsk!

Brovarnia Gdańsk po raz kolejny wzięła udział w Konkursie Piw w Żywcu. Nasze piwo ciemne Starogdańskie, już od dwóch lat, niezmiennie nosi tytuł Najlepszego Piwa Ciemnego w Polsce, które zdobyło w 2011 roku.

Tym razem Brovarnia Gdańsk zgłosiła do konkursu zupełnie nowe propozycje – mocniej podchmieloną wersję piwa Złoto Brovarni oraz nowe piwo Pszeniczne. Po raz kolejny okazało się, że nasze piwa, także te limitowane wersje, spotkały się z ogromnym uznaniem wśród międzynarodowego jury. Oba piwa zdobyły trzecie miejsca w swoich kategoriach.

Ponadto, piwo Złoto Brovarni było pierwsze wśród mini-browarów w kategorii Pilsner!


W każdej kategorii startowało aż kilkadziesiąt piw z browarów z całej Polski, a międzynarodowe Jury składało się ze sław światowego piwowarstwa. Brovarnia Gdańsk limitowane serie piw warzy przynajmniej kilka razy w roku. Cieszymy się, że nasze piwa, są tak wysoko oceniane – zarówno  przez gości Brovarni Gdańsk, jak i znawców piwa na prestiżowych konkursach.

 

Załogi Hotelu Gdańsk i Brovarni podczas Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta

Hotel Gdańsk i Brovarnia Gdańsk były partnerami tegorocznego Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. Dzięki temu nasze załogi również mogły wziąć udział w regatach. Chociaż pogoda nie do końca sprzyjała, wszystkim pozostaną z tego wydarzenia wspaniałe wspomnienia.

 

Zakończenie sezonu siatkarzy LOTOS Trefl Gdańsk

W Restauracji Hotelu Gdańsk SUPERIOR odbyła się impreza z okazji zakończenia sezonu siatkarzy LOTO SA Trefla Gdańsk. Poza drużyną siatkarzy, w imprezie uczestniczyli przedstawiciele miasta Gdańska, przedstawiciele głównego sponsora drużyny Grupy LOTOS SA oraz pozostali sponsorzy, wśród których znalazł się również Hotel Gdańsk. Restauracja Hotelu Gdańsk przygotowała na tą okazję wspaniałe dania, a beczka piwa Brovarnia Gdańsk została uroczyście odbita przez Prezesa Zarządu trefl SA Pana Kazimierza Wierzbickiego.

 

Hotel Gdańsk i Brovarnia Gdańsk partnerem Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta

Hotel Gdańsk i Brovarnia Gdańsk były gospodarzami pierwszego dnia Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta 2013. Ponadto, załoga Hotelu i Brovarni startowała w pucharowych regatach!

Jako miejsca bardzo silnie związane z historią i marynistycznymi tradycjami Gdańska, Hotel Gdańsk i Brovarnia zostały partnerami tego wyjątkowego wydarzenia. Uroczysta ceremonia rozpoczęcia regat i crew party odbyły się w marinie gdańskiej w ogródku letnim Brovarni Hotelu Gdańsk. Jedną z atrakcji było warzone w Brovarni najlepsze w Polsce piwo Starogdańskie Ciemne, a wyśmienite dania kuchni regionalnej przygotowała oczywiście Restauracja Hotelu Gdańsk.

Żeglarski Puchar Trójmiasta to pierwsze w historii regaty, które odbyły się w trzech najważniejszych ośrodkach żeglarskich Zatoki Gdańskiej: Marinie Gdańsk, Marinie Sopot, Marinie Gdynia. Organizatorem regat jest Pomorski Okręgowy Związek Żeglarski.

To nowe wydarzenie w kalendarzu regatowym Trójmiasta, w którym od 24 do 26 maja rywalizowały jachty morskie, turystyczne i katamarany.

 

Panienka z Okienka z wizytą w Med Spa

Med Spa w Hotelu Gdańsk miało wyjątkowego gościa. Przed kilkoma miesiącami zawitała do nas… Panienka z Okienka! Teraz już możemy zdradzić tą tajemnicę! Panienka, która od lat pozdrawia Gdańszczan i turystów z okna kamienicy przylegającej do Dworu Artusa, postanowiła udać się na odnowę i uznała, że najlepszym dla niej miejscem będzie właśnie nasze Med Spa.

Panienka z Okienka piękniała  w Med Spa z dnia na dzień dzięki naszym wyjątkowym  zabiegom z użyciem sprzętów najnowszej generacji i wspaniałemu wypoczynkowi w naszej strefie relaksu.

W niedzielę 26 maja, Panienka opuściła Hotel Gdańsk. Piękna i wypoczęta, udała się z powrotem do swojego Okienka i będzie nadal cieszyć nas swoim widokiem.

 

Kolejne obrady Kapituły Człowiek Roku w Hotelu Gdańsk

W Hotelu Gdańsk, 8 maja 2013,  po raz kolejny odbyły się obrady Kapituły przyznającej nagrodę Człowieka Roku Dziennika Bałtyckiego. Członkowie Kapituły spotkali się w salach nowoczesnego centrum konferencyjnego hotelu. Znaleźli się wśród nich Europoseł Jan Kozłowski, Prezydent Sopotu Jacek Karnowski, Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek, Prezes Zbigniew Canowiecki. Po zakończeniu obrad goście udali się na poczęstunek przygotowany przez Restaurację Hotelu Gdańsk, jak zawsze na bazie świeżych regionalnych produktów.  Prezes Zarządu Polskapresse Pan Tomasz Niski dokonał uroczystego odbicia beczki naszego piwa Brovarnia.

Podczas zeszłorocznych obrad w Hotelu Gdańsk kapituła zdecydowała wyróżnić nagrodą Człowieka Roku Panią Danutę Wałęsę. O tegorocznym wyborze dowiemy się już niebawem na łamach Dziennika Bałtyckiego, a poinformujemy  o nim oczywiście także na stronach Hotelu Gdańsk.

 

Wicepremier w Restauracji Hotel Gdańsk

Janusz Piechociński, Wicepremier i Minister Gospodarki, był gościem Restauracji Hotelu Gdańsk w ramach uroczystej kolacji związanej z Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2013.

 

Sukces Wieczoru Greckiego w Restauracji Hotel Gdańsk

W ramach cyklu „Europa w kuchni”, 16 marca w Restauracji Hotel Gdańsk miał miejsce kolejny wyjątkowy wieczór - tym razem Wieczór Grecki.  Podczas tego wydarzenia goście restauracji mieli okazję spróbować greckich specjałów przygotowanych w formie wspaniałego bufetu oraz serwowanych ze stacji live cooking ,przez naszego Szefa Kuchni Piotra oraz rodowitego Greka, Pana Theofanisa. Goście wieczoru wychwalali tradycyjną grecką moussakę, souvlaki, klopsiki z baraniny kaftadakia, grillowanego dorsza – bakalieros tigenitos, jagnięcinę w sosie z czerwonego wina, czy też wyśmienite ciasto filo.

Tego wieczoru Restauracja Hotel Gdańsk zamieniła się w grecką tawernę również dzięki tematycznemu wystrojowi i greckiej muzyce na żywo. Oprócz wyśmienitych potraw, przygotowanych na bazie najlepszych greckich produktów, goście mieli możliwość degustacji greckich trunków i win.

Po sukcesach Wieczoru Toskańskiego i Wieczory Greckiego, już niebawem zaprosimy Państwa na kolejny wyjątkowy wieczór kulinarny w Restauracji Hotel Gdańsk. Szczegóły wkrótce!

 

Wieczór Toskański i początek kulinarnego cyklu w Restauracji Hotel Gdańsk

W Hotelu Gdańsk i Brovarni Gdańsk rozpoczęliśmy cykl „Europa w Kuchni”, w którym będziemy gościć znanych, ciekawych kucharzy Europy. Cykl, który pozwoli mieszkańcom Trójmiasta poznać kulinarne smaki Europy tu - w Gdańsku.

Pierwszym Szefem Kuchni, który przez tydzień współpracował z naszym zespołem i zgłębiał z nami tajniki włoskiej kuchni, jest Pan Leonardo Grazzi. Pochodzący z Toskanii kucharz, znany jest z organizowania przyjęć i ślubów na zamówienie, a także prowadzenia pokazów gotowania kuchni regionalnej w tzw. „Tuscan farmhouse”.

Leonardo Grazzi gotował dla mieszkańców Trójmiasta w piątek 25 stycznia, podczas imprezy „Wieczór Toskański“. Bufety obfitujące dania toskańskie i live cooking, degustacja win regionu, muzyka na żywo prosto z Włoch i specjalny wystrój sprawiły, że tego wieczoru w środku zimy przenieśliśmy się do gorącej Toskanii!

 

Cała Polska Śpiewa Kolędy i artyści w Hotelu Gdańsk

Hotel Gdańsk po raz kolejny był partnerem koncertu Cała Polska Śpiewa Kolędy, organizowanego przez Radio Plus oraz TVP 1. Wyjątkowy koncert miał miejsce w pobliżu hotelu, a więc również w sercu Starego Miasta, na Długim Targu.

Gwiazdy koncertu wszystkie zamieszkały w Hotelu Gdańsk. Byli wśród nich Andrzej Piaseczny, Andrzej Krzywy z zespołem De Mono, Majka Jeżowska, zespół Blue Cafe, Ryszard Rynkowski, Piotr Cugowski, zespół Pectus.

Majka Jeżowska oraz Andrzej Piaseczny uczestniczyli także w uroczystej kolacji w Restauracji Hotel Gdańsk, podczas której mieli okazję odbić beczkę naszego Świątecznego Piwa Czekoladowego – wyjątkowej limitowanej edycji.


 

Gala finałowa "Projekt Mistrzowie" w Hotelu Gdańsk.

W Hotelu Gdańsk odbyła się finałowa gala „Projektu Mistrzowie”, który miał na celu spełnienie marzeń dzieci, podopiecznych fundacji „Trzeba Marzyć”. Hotel Gdańsk od początku był zaangażowany w projekt jako sponsor, a od kilku tygodni na terenie całego naszego butikowego kompleksu prowadzona była zbiórka pieniędzy wśród Gości i pracowników hotelu. Jeszcze do końca grudnia zbieramy fundusze, które pozwolą Hotelowi Gdańsk spełnić marzenie jednego, a być może nawet kilku chorych dzieci.

Najważniejszymi gośćmi gali finałowej byli „Mistrzowie”, którzy pozowali do zdjęć umieszczonych w kalendarzu, z którego dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie oczywiście na spełnienie dziecięcych marzeń. Wśród nich znaleźli się Zbigniew Canowiecki, Stefan Chwin, Wojciech Staroniewicz i Jan Łuka. Każdy z nich otrzymał w prezencie uwarzone przez Brovarnię Świąteczne Piwo  Czekoladowe z limitowanej edycji, jeszcze przed jego oficjalną premierą. To wyjątkowe piwo można było również wygrać w loterii towarzyszącej sprzedaży kalendarzy „Projekt Mistrzowie” podczas imprezy, podobnie jak voucher na ekskluzywny zabieg w Med Spa Hotelu Gdańsk.

  

 


 

Hotel Gdańsk partnerem Radio Plus i TVP 1 przy organizacji koncertu Cała Polska Śpiewa Kolędy

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert, którego sponsorem jest Hotel Gdańsk . Już 22 grudnia na ulicy Długiej, a także w programie 1 TVP koncert najpiękniejszych polskich kolęd. Jeżeli chcecie Państwo aby podczas koncertu pojawiła się wasza ulubiona kolęda, głosujcie na stronie:
http://www.radioplus.pl/koledowanie#wybierz_ulubiona_kolede


 

Głosujemy na Hotel Gdańsk w plebiscycie "Hotel Roku"!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż Hotel Gdańsk został nominowany w plebiscycie „Hotel Roku”, który organizowany jest przez HRS, tygodnik Newsweek, Magazyn Forbes oraz telewizję Polsat. Otrzymaliśmy dwie nominacje w kategoriach: Najlepszy Design i Najlepszy Hotel SPA. Wszystkich naszych sympatyków zachęcamy do oddawania głosów na Hotel Gdańsk i Serdecznie zapraszamy do zabawy:
http://www.hotelroku.com/


 

Projekt Mistrzowie

Szanowni Goście, pomóżcie nam spełnić marzenia Dzieci!

Hotel Gdańsk jako Partner „Projektu Mistrzowie” pomaga  w spełnieniu marzeń podopiecznych Fundacji Trzeba Marzyć. Dzieci, których życie jest zagrożone, objętych opieką paliatywną oraz tych, które trwale okaleczone muszą stawiać czoła trudom dalszego życia. Będziemy zaszczyceni jeśli i Państwo zechcecie pomóc im wraz z nami.

Zachęcamy do wsparcia akcji poprzez pozostawienie funduszy na ten cel w specjalnych puszkach, które znajdują się w: Recepcji, Lobby Barze, Med Spa oraz w Restauracji Hotel Gdańsk i Brovarni Gdańsk.

Serdecznie dziękujemy w imieniu Dzieci i swoim

Dyrekcja i Pracownicy Hotelu Gdańsk


 

Czerwiec 2012

W Hotelu Gdańsk gościliśmy Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej - Drużynę Hiszpanii!

Podczas ostatniego z trzech pobytów w Hotelu Gdańsk, w czasie Euro 2012, Drużyna Hiszpanii wykonała pamiątkowe zdjęcie z zespołem naszego hotelu. Jesteśmy jedynym z hoteli pobytowych i transferowych Euro 2012, w którym tego typu zdjęcie powstało. Kapitan drużyny Iker Casillas jeszcze tego samego dnia umieścił zdjęcie na swoim profilu Facebook, z bardzo ciepłym opisem naszego zespołu.

Druzna Hisypanii y Yespoem Hotelu Gda}sk


25 października 2012

Delegacja z Rosji dwiedza Hotel Gdańsk w ramach projektu "Od Mistrzostw Europy do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej - polskie doświadczenia"

W Hotelu Gdańsk odbyło się spotkanie w ramach projektu „Od Mistrzostw Europy do Mistrzostw Świata w Piłce nożnej – polskie doświadczenia”, w którym uczestniczyli gubernatorowie  i merowie  ośrodków wytypowanych do organizacji meczów w czasie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w Rosji. Pierwsza część spotkania miała miejsce w części Yachting Hotelu Gdańsk, w której mieszkali zawodnicy reprezentacji Hiszpanii w czasie Euro 2012. Dyrekcja Hotelu Gdańsk opowiadała o wyzwaniach logistycznych i doświadczeniach z okresu Euro 2012. W drugiej części spotkania uczestnicy delegacji, w Brovarni Hotelu Gdańsk, mieli okazję spróbować najlepszego piwa w Polsce, które tak smakowało piłkarzom.

Delegacja rosyjska chciała dowiedzieć się co zadecydowało o tym, że Hotel Gdańsk został wybrany jako hotel transferowy spośród 160 hoteli w Polsce. Stało się to po kilkudziesięciu wizytach przedstawicieli UEFA i drużyny hiszpańskiej. Mówiono więc m.in. o wymaganiach drużyny związanych z  funkcjonowaniem dwóch kuchni, dostępem do nowoczesnego centrum konferencyjnego, ekskluzywnego Med Spa, a także o kwestiach związanych z ochroną, bezpieczeństwem, mediami. Przedstawiciele drużyny oraz UEFA zgodnie zadecydowali, że Hotel Gdańsk będzie najlepszym miejscem na pobyty drużyny tuż przed meczami.


 

24 października 2012

Brovarnia Gdańsk Najlepszym Lokalem w Gdańsku!

Jesteśmy ogromnie szczęśliwi, z tego, ze Brovarnia Hotelu Gdańsk SUPERIOR zwyciężyła w plebiscycie na najlepszy Lokal Gdańska, zorganizowanym przez największy dziennik Pomorza - Dziennik Bałtycki.  Cieszymy się, że Brovarnia Hotelu Gdańsk SUPERIOR znalazła tak szerokie uznanie wśród mieszkańców regionu. Wygrana jest dla nas kolejnym z dowodów na to jak ważne są : stała dbanie o jakość, o niepowtarzalną atmosferę, o dostosowanie oferty do miejsca, skojarzenie z regionem. W Brovarni dbamy o to każdego dnia, a nasi Goście mówią o nas często, że Brovarnia Hotelu Gdańsk to miejsce z duszą, miejsce kultowe. Wiemy też od nich, że regionalne potrawy serwowane w naszej Brovarni, takie jak słynna ‘Kaczka a la Brovarnia’ czy ‘Pikantna Zupa Rybna’ cieszą się uznaniem, nie tylko w Gdańsku ale i w całej Polsce. Jeśli dodamy do tego fakt, że ciemne piwo z naszego mini-browaru nagrodzono jako najlepsze piwo ciemne w roku 2011 to mamy powody do radości. Jesteśmy dumni, że nasze starania są doceniane, że doceniono je również w plebiscycie zorganizowanym przez Dziennik Bałtycki. W tym samym konkursie uznanie czytelników zyskała również kelnerka Brovarni Hotelu Gdańsk, Joasia Podkowia, która została doceniona przez Gości w plebiscycie na najlepszego kelnera Gdańska. Wszystkich Państwa zapraszamy raz jeszcze do nas, do nas - do Brovarni Hotelu Gdańsk.


 

4 października 2012

Mistrzowskie Spotkanie z Mateuszem Kusznierewiczem w Hotelu Gdańsk

Podczas spotkania naszym Gościom została przedstawiona wyjątkowa wspólna oferta Hotelu Gdańsk oraz Premium Jachting. Dzięki malowniczemu położeniu hotelu nad mariną jachtową w sercu Gdańska oraz naszej wpółpracy z firmą Premium Jachting w zakresie organizacji rejsów luksusowymi jachtami, możemy naszym klientom oferować produkt jedyny w swoim rodzaju. Przykładowo - po pełnym wrażeń rejsie po Zatoce Gdańskiej, uczestnicy spotkania schodzą z jachtu bezpośrednio przed Hotelem i w naszej Brovarni spędzają miły wieczór przy kolacji i seminarium piwnym prowadzonym przez naszego piwowara. Następnie, uczestnicy nocują w zabytkowym Spichlerzu lub w marynistycznej części Yachting Hotelu Gdańsk, aby nazajutrz odbyć konferencję korzystając ze wszystkich udogodnień naszego nowoczesnego centrum konferencyjnego.

Kulminacyjnym wydarzeniem wieczoru była prezentacja przeprowadzona przez Pana Mateusza Kusznierewicza, a także przekazanie jego Fundacji - Navigare, piłki podpisanej w Hotelu Gdańsk przez piłkarzy Drużyny Hiszpanii - Mistrzów Świata i Europy. Dochód z aukcji piłki wesprze akcję fundacji 'Spełniamy Marzenia'.

O oprawę multimedialną spotkania zadbała agencja EurekaArt!. Goście mogli też podziwiać piękną biżuterię artystyczną Pani Magdy Respondek (InSilver) oraz ekskluzywne torebki i inne produkty firmy Batycki.

Mateusz Kusznierewicz w Hotelu Gdańsk

Mateusz Kusznierewicz w Hotelu Gdańsk29 września 2012

W miniony weekend, 29 września,  odbyła się impreza inauguracyjna Oktoberfest 2012 w Brovarni Hotelu Gdańsk.

Setki litrów piwa, bawarskie stroje i kiełbasy prosto z Niemiec. Impreza wzorowana na największym światowym święcie piwa, Oktoberfest, kolejny rok z rzędu rozpoczęła się z rozmachem w naszej Brovarni.

W tym roku burmistrzowi Monachium wystarczyły dwa uderzenia. Z kolei w Brovarni Hotelu Gdańsk Krzysztof Skiba tylko raz uderzył drewnianym młotkiem. - Były nerwy, ale się udało - cieszył się gdański muzyk, a piwowar napełniał pierwszy kufel jasnym złocistym trunkiem. Niedługo później przyszła kolej na odszpuntowanie drugiej beczki. - To ciemne piwo z wyrazistym słodkim finiszem, który zawdzięcza kaszubskiemu miodowi. Warzyliśmy je specjalnie na wesele Kuby Badacha i Aleksandry Kwaśniewskiej. Ciekawostką jest także fakt, że ten sam gatunek piwa warzony jest w Białym Domu dla amerykańskiego prezydenta Baracka Obamy .

Goście bawili się świetnie do późnych godzin nocnych, a tych którzy nie zmieścili się w naszych progach, już dziś zapraszamy na Oktoberfest w Brovarni Hotelu Gdańsk, codziennie do końca października.

 

 

 


 

22 września 2012

Specjalne piwo Honeymoon na ślubie Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Piwowarzy w naszej Brovarni Gdańsk przygotowali coś niezwykle wyjątkowego dla Państwa Młodych. Na ślub Pani Aleksandry Kwaśniewskiej z Panem Kubą Badachem, który odbył się 22 września tego roku uwarzyli specjalne piwo o nazwie Honeymoon.

Piwo Brovarnia Honeymoon jest piwem uwarzonym w stylu Honey Brown Ale. Do warzenia użyto późno wiosennego wielokwiatowego miodu z Pomorza. Słodycz miodu w tym piwie zrównoważona jest goryczką pochodzącą z dwóch odmian angielskiego chmielu Challenger oraz East Kent Golding. Honeymoon to treściwe piwo, idealne na jesienne popołudnia.

Inspiracją do stworzenia piwa Honeymoon było warzone przez Prezydenta Obamę w Białym Domu piwo ‘White House – Honey Ale’.

 


 

W poniedziałek 24 września mieliśmy przyjemność gościć spółkę EUROAFRICA w Restauracji Hotel Gdańsk.

Spotkanie swoją obecnością zaszczycił Pan Prezydent Lech Wałęsa, który uroczyście odbił beczkę naszego piwa, wyjątkowego, gdyż uwarzonego specjalnie na trwające właśnie w Hotelu Gdańsk święto piwa Oktoberfest.

Kolejną beczkę odbił Pan Minister z Ghany, Nana Oduro Owusu. Prezydent i Minister byli jednymi z pierwszych osób, które miały okazję spróbować limitowanej edycji Piwa Oktoberfest.


 

Jest nam miło poinformować, iż w dniu dzisiejszym zakończyła się aukcja piłki z autografami Drużyny Hiszpanii – Mistrzów Europy 2012 i Mistrzów Świata 2010 w piłce nożnej, jaką przekazaliśmy w lipcu Fundacji Pani Jolanty Kwaśniewskiej. Piłkę wylicytowano za kwotę 12.600 zł.

Mistrzowie podpisali się na piłce w Gdańsku, 
w Hotelu Gdańsk, tuż przed meczem z Chorwacją. Na piłce złożyli własnoręczne podpisy : bramkarz
 i kapitan drużyny Iker Casillas, Jose, Manuel Reina, Xavi Hernandez, Juan Mata, Xabi Alonso, Santi Cazorla, Jesus Navas, Andres Iniesta, Pedro Rodriguez, Gerard Pique, Javi Martinez, Alvaro
 Arbeloa, Fernando Torres, Alvaro Negredo i Juanfran Torres.

 Cały dochód z tej licytacji zostanie przekazany na rzecz rozbudowy Kliniki Pediatrii,
 Hematologii, Onkologii i Endykronologii Dziecięcej w Gdańsku


 Sierpień 2012

Festiwal Solidarity of Arts co roku sztuką na wysokim poziomie przyciąga do Gdańska dziesiątki tysięcy ludzi z całej Polski. W tym roku gwiazdy tego festiwalu ponownie gościły w Hotelu Gdańsk. Byli to między innymi Urszula Dudziak, Adam Sztaba. Monika Brodka oraz legedna amerykańskiej muzyki rozrywkowe Chaka Khan.Solidarity of Art


 

Piłkę z autografami  Drużyny Hiszpanii – Mistrzów Europy  2012 i Mistrzów Świata 2010 w piłce nożnej,  można już licytować w serwisie Allegro. Mistrzowie podpisali się na piłce w Gdańsku, 
w Hotelu Gdańsk, tuż  przed meczem z Chorwacją. Na piłce złożyli własnoręczne podpisy : bramkarz
 i kapitan drużyny Iker Casillas, Jose, Manuel Reina, Xavi Hernandez, Juan Mata, Xabi Alonso, Santi Cazorla, Jesus Navas, Andres Iniesta, Pedro Rodriguez, Gerard Pique, Javi Martinez, Alvaro
 Arbeloa, Fernando Torres, Alvaro Negredo i Juanfran Torres.Unikatową pamiątkę po Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Polsce i na
 Ukrainie można licytować do 27 sierpnia pod adresem:
 http://allegro.pl/pilka-reprezentacji-hiszpanii-i2558478923.htmlDo licytacji zapraszają Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej „Porozumienie bez Barier”, Fundacja Radia ZET i Allegro. Cały dochód z tej licytacji zostanie przeznaczony na rozbudowę Kliniki Pediatrii,
 Hematologii, Onkologii i Endykronologii Dziecięcej w Gdańsku, w której
leczeni są najmłodsi pacjenci z nowotworami z całego Pomorza. Akcja ma na
celu rozbudowę Kliniki o dodatkowe piętra, na których znajdą się: Oddział
 Hematologii Nieonkologicznej, Poradnia Chemioterapii Onkologicznej i
 Poradnia Hematologii Dziecięcej.

Pilka


 

Przekazanie Panu Prezydentowi Lechowi Wałęsie pamiątkowej piłki z autografami zawodników  oraz zdjęcia Mistrzów Europy 2012, z  podpisem Ikera Casillasa, z pobytu w Hotelu Gdańsk.

Lech Walesa EURO 2012


Noblista GUNTER GRASS gościł w Hotelu Gdańsk podczas swojego pobytu w mieście w czerwcu tego roku.

Pobyt pisarza w Gdańsku odbył się z okazji premiery spektaklu "Idąc rakiem" (w reżyserii Babickiego), na podstawie powieści Grassa - "Idąc rakiem" (adaptacji tekstu dokonał Paweł Huelle). Spektakl grany jest pod pokładem "Daru Pomorza". Jego galowy pokaz, z udziałem pisarza odbył się w piątek 29 czerwca. GUNTER GRASS podążył śladami Mistrzów Euro 2012 i Świata w Piłce Nożnej - Drużyny Hiszpanów, która mieszkała w Hotelu Gdańsk SUPERIOR podczas turnieju Euro 2012.

Tuż po przybyciu do Hotelu Gdańsk zainteresował się wystawą zdjęć i pamiątek z pobytu drużyny w naszym Hotelu . Gunter Grass zamieszkał w części Yachting, w apartamencie w którym jeszcze niedawno mieszkali piłkarze. Otrzymał też od Dyrekcji hotelu jedno z pamiątkowym zdjęć z tego pobytu.

Grass


Przekazanie Panu Prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi pamiątkowej piłki z autografami zawodników oraz zdjęcia Mistrzów Europy 2012 z ich pobytu w Hotelu Gdańsk.

Hotele Gdańsk


09.07.2012
Drużyna Hiszpanii przekazała za pośrednictwem Hotelu Gdańsk pamiątki podpisane przez zawodników, są to : flaga Hiszpanii, piłka i zdjęcie drużyny.

Uroczyste przekazanie tych przedmiotów nastąpiło się w dniu dzisiejszym na patio Hotelu Gdańsk. Przyjmując pamiątki Pani Jolanta Kwaśniewska wyraziła nadzieję, iż pieniądze uzyskane z licytacji piłki pomogą w rozbudowę Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej przy Akademii Medycznej w Gdańsku . W 2002 roku, w ramach programu "One muszą żyć" Fundacja doprowadziła do budowy całkowicie nowej, wolnostojącej Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej przy Akademii Medycznej w Gdańsku,  w miejsce dotychczas funkcjonującego, ciasnego i mało przyjaznego dzieciom oddziału onkologicznego. W chwili obecnej Fundacja stara się zgromadzić środki na dalszą rozbudowę tego obiektu.

Drużyna Hiszpanii - pamiątki


Maskotka Gdańskiego Lwa - na szczęście

Maskotkę Gdańskiego Lwa z podkową na szczęście otrzymała Drużyna Hiszpanii w dniu swojego przyjazdu do Gdańska i Hotelu Gdańsk. Maskotka przekazana została przez Prezesa Romana Kindę i Dyrektor Hotelu Karolinę Wójcik na ręce kapitana Drużyny Hiszpanów Ikera Casillasa. Przekazując maskotkę Gdańskiego Lwa marzyliśmy o finale Polska-Hiszpania. Gdy Polacy odpadli z rozgrywek, kibicowaliśmy naszym gościom - Hiszpanom z nadzieją, że Gdański Lew z podkową na szczęście pomoże im w zdobyciu kolejnego tytułu Mistrzów Europy w Piłce Nożnej . Ta pamiątkowa maskotka miała z pewnością swój skromny udział w zwycięstwie Hiszpanów nad Włochami (4:0) w meczu finałowym Mistrzostw Europy 2012 w Piłce Nożnej.
Drużyna Hiszpanii w Hotelu Gdańsk - Lew
Przed swoim wyjazdem do Kijowa Mistrzowie  przekazali za pośrednictwem Hotelu Gdańsk podpisane flagi i piłki. Trafią one między innymi do Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej, Prezydenta Lecha Wałęsy  i  Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza . Dziś wiemy, że są to wyjątkowo cenne pamiątki z historycznego już pobytu Drużyny Hiszpanii w naszym hotelu. Z pobytu w Gdańsku trzykrotnych Mistrzów w piłce nożnej: Mistrzów Europy z roku 2008 , Mistrzów Świata z roku 2010 i ponownie Mistrzów Europy z roku 2012. Przed tą drużyną nie udało się to nikomu innemu na świecie.

Drużyna Hiszpanii w Hotelu Gdańsk

Tłumnie witana przez kibiców hiszpańskich, polskich, mieszkańców miasta i liczne media z całego świata, drużyna pojawiła się w hotelu w samo południe. Ze strony Hotelu oficjalnie przywitana została przez Pana Prezesa Romana Kindę, Panią Dyrektor Karolinę Wójcik i przedstawicieli wszystkich działów operacyjnych Hotelu Gdańsk.

W butikowym kompleksie Hotel Gdańsk, który jest oficjalnym centrum transferowym Euro 2012, hiszpańska drużyna Mistrzów Świata zamieszka w czerwcu aż trzykrotnie podczas swoich przyjazdów na mecze rozgrywane w Gdańsku.

Hotel Gdańsk o tym, iż został wybrany na hotel transferowy drużyny poinformowano już w kwietniu. Początkowo zostało wybranych 160 hoteli w Polsce, które rywalizowały o miano centrów pobytowych i transferowych w czasie Euro 2012. Później UEFA ograniczyła ilość obiektów do kilkudziesięciu i rozpoczęły się wizyty przedstawicieli drużyn. Hiszpanie zwracali uwagę na wiele elementów, zwłaszcza zaś na duży komfort, bogatą i wszechstronną ofertę oraz wyjątkową atmosferę, którą zauroczył ich Hotel Gdańsk. Dzięki temu dziś gościć możemy Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr