Wyróżnienia

18 lipca dziennikarka Sue Jolly opublikowała artykuł o Gdańsku na brytyjskim portalu Mirror. Polecamy artykuł o tym, jak kilkudniowy wypad do Polski wygląda oczami Brytyjki. W artykule znajdziecie także kilka miłych słów o Brovarni Gdańsk i Hotelu Gdańsk Boutique!

Czytaj więcej na:
http://www.mirror.co.uk/lifestyle/travel/gdansk-poland-city-break-6125768


Brovarnia Hotelu Gdańsk - miejsce znane z doskonałych dań, warzonych na miejscu piw, a także wspaniałej biesiadnej atmosfery - wygrała właśnie konkurs na Najlepsze Pomorskie Danie Regionalne.

najlepsza-ges-w-Brovarni-Hotelu-Gdansk
Czytaj więcej na:
http://kulinaria.trojmiasto.pl/Gdzie-wTrojmiescie-zjesc-najlepsza-ges-WBrovarni-Hotelu-Gdansk-n114075.html


Hotel Gdańsk wyróżniony przez Panią Magdę Gessler w nowej edycji Przewodnika po najlepszych  Hotelach i Restauracjach (2015)

 

 

 

Dyplom dla Kadry Hotelu Gdańsk

 

Uchwała Rady Miasta

Niezwykły wkład w odbudowę i rewitalizację zabytkowego XVII-wiecznego spichlerza, w którym obecnie znajduje się nasz Hotel, został zauważony i doceniony przez Radę Miasta Gdańska, która wydała uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na używanie nazwy Hotel Gdańsk.
Akt uchwały został wręczony podczas uroczystości otwarcia naszego Hotelu przez Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza.
Uchwała Rady Miasta GdańskaApartament im. Lecha Wałęsy

Pan Prezydent Lech Wałęsa, symbol Gdańska i Solidarności, w ramach uznania dla unikalności Hotelu Gdańsk wyraził zgodę na nazwanie apartamentu, w którym rezydował, jego imieniem.
Lech Wałęsa:
„Z zainteresowaniem przyjąłem propozycję dotyczącą nadania mojego imienia apartamentowi prezydenckiemu w Hotelu Gdańsk i z przyjemnością ją przyjmuję. Bardzo cieszy mnie, iż dbacie Państwo o dziedzictwo Miasta Gdańska, miasta które wybrałem na miejsce mojego życia i działalności społecznej i politycznej. Ważne jest, by promować naszą kulturę poprzez dbałość o zabytki, włączając je w jak największym stopniu w funkcjonowanie współczesnego miasta. Zawsze pełen jestem podziwu wobec ludzi, którzy znajdują w sobie energię by podejmować takie wyzwania.”
Apartament Lecha Wałęsy


Tripadvisor Certificate of Excellence 2014


 

Piwo Brovarnia Pszeniczne najlepszym piwem w Polsce

Piwo Brovarnia Gdańsk Pszeniczne zdobyło I miejsce na Konkursie Piw w Żywcu 2014 i tym samym zostało uznane za Najlepsze Piwo Pszeniczne w Polsce. Wyboru dokonało jury, składające się z międzynarodowych ekspertów i sław światowego piwowarstwa.

Piwowarzy Brovarni Gdańsk, będącej częścią Butikowego Kompleksu Hotel Gdańsk, po raz kolejny wzięli udział w Konkursie Piw w Żywcu.  Warzone w Brovarni Gdańsk piwo ciemne Starogdańskie w 2011 roku zdobyło tytuł Najlepszego Piwa Ciemnego w Polsce, natomiast Piwo Brovarnia Pszeniczne, zanim w tym roku zostało Mistrzem, w poprzednim konkursie zajęło wysokie drugie miejsce.

Brovarnia Pszeniczne to unikalny styl piwa, który łączy w sobie kluczowe cechy piwa idealnego. Dzięki zawartości słodów pszenicznych i technologii górnej fermentacji piwo to charakteryzuje się niezwykle oryginalnym bukietem zapachowym. Owoce, goździki i delikatne nuty chmielowe sprawiają, że piwo to jak żadne inne orzeźwia i jednocześnie syci zmysły. Drobne, musujące nagazowanie piwa połączone z wyraźnym cierpkim posmakiem sprawia, że piwo Brovarnia Pszeniczne idealnie nadaje się do tonowania letnich upałów jednak równie dobrze podkreśla smak potraw o delikatnym, złożonym smaku.

W tegorocznym Konkursie Piw w Żywcu startowało aż kilkadziesiąt piw z browarów z całej Polski. Pierwsze miejsce dla Piwa pszenicznego, kolejny tytuł Najlepszego Piwa w Polsce, udowadnia że piwa w Brovarni Hotelu Gdańsk są niezmiennie wysoko oceniane – zarówno  przez gości Brovarni Gdańsk, jak i znawców piwa na prestiżowych konkursach.

 


 Tripadvisor Certificate of Excellence 2013

 

Hotel Gdańsk rekomendowany przez magazyn Forbes


Najlepszy Lokal w Gdańsku

Brovarnia Hotelu Gdańsk zwyciężyła w plebiscycie na najlepszy Lokal Gdańska, zorganizowanym przez największy dziennik Pomorza- Dziennik Bałtycki.


 

Najlepsze piwo ciemne w Polsce

Znajdujący się na terenie naszego kompleksu hotelowego mini-browar Brovarnia Gdańsk warzy najlepsze piwo w Polsce. Taki tytuł zdobyło nasze ciemne piwo Starogdańskie w kategorii piw ciemnych, na prestiżowym Konkursie Piw w Żywcu w 2011 roku. Brovarnia Gdańsk została także uznana za Mikrobrowar Roku 2008 oraz Top Produkt Pomorza 2010.
Najlepsze piwo ciemne


 

Najlepsze kosmetyczne Med Spa

Ekskluzywne Med Spa należące do kompleksu Hotel Gdańsk zdobyło w 2011 roku drugie miejsce w kategorii 'Najlepsze kosmetyczne Spa' w corocznym konkursie Spa Prestige Awards.
Med SPAHotel z Pomysłem 2010

Hotel Gdańsk zwyciężył w corocznym konkursie magazynu Hotelarz i zdobył tytuł Hotelu z Pomysłem 2010. Został uznany za najlepszy wśród 60 hoteli w Polsce zgłoszonych do konkursu.

 Członków Jury konkursu ocenili nas jako hotel, który "może być uważany za wizytówkę miasta i regionu" oraz jest "prawdziwą kopalnią pomysłów”.
Hotel z pomysłem

Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram