Apartament im. Neymara Jr

Najlepsi piłkarze świata nie raz wybierali Hotel Gdansk Boutique. Wśród nich znalazł się oczywiście Neymar da Silva Santos Júnior, który jest jednym z najlepszych i najlepiej opłacanych piłkarzy świata.

Apartament Neymar’a JR, to kolejny wyjątkowy apartament w Hotelu Gdansk. Znajdują się w nim pamiątki i  zdjęcia z pobytu tego piłkarza klubu FC Barcelona w Hotelu Gdansk.

W dniu 30 lipca 2013 gościliśmy w naszym Hotelu Gdansk zawodników i management jednego z najlepszych klubów na świecie - FC Barcelona. W czasie swojej jedynej wizyty w Polsce w celu rozegrania super meczu  z Lechią Gdansk, klub wybrał właśnie nas na miejsce swojego pobytu.

Hotel Gdansk po raz kolejny był bazą światowej klasy gwiazd futbolu, m.in. Neymara, Leo Messi’ego, Bartry (czołowych piłkarzy FC Barcelony) oraz przedstawicieli top managementu FC Barcelony, z Vice Prezydentem klubu Jordi Moix na czele.

Nasi katalonscy goście bardzo chwalili komfort, atmosferę oraz serwis naszego hotelu. Klubu FC Barcelona przesłał specjalne podziękowania dla Dyrektor Hotelu Gdansk Karolinie Wójcik za okazaną gościnę. Dlatego teraz, z ogromną przyjemnością, możemy zaprosić Panstwa do Apartamentu Neymar’a JR.

Book Direct & Save

Rezerwując przez naszą stronę internetową - zyskują Państwo rabat w wysokości 10%

Rezerwacja on-line

Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Historia Gdańska zamknięta w butelce piwa

oferta specjalna
Jeśli interesuje Państwa historia bursztynowego trunku, ten pakiet jest dla Państwa.

Więcej

Odkryj Perły GdańskaPakiet pobytowy

oferta specjalna
Wsłuchaj się w szept starych murów, poznaj tajemnice bram i malowniczych uliczek...

Więcej

Randka w Gdańskujuż od 1075 zł / 2 os.

oferta specjalna
Zaplanuj romantyczny weekend w czarującym Gdańsku

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram