Apartamenty

Apartamenty w części Yachting odznaczają się pięknymi wnętrzami nawiązującymi do żeglarskich tradycji Gdańska. Każdy apartament oferuje komfortową sypialnię, osobny przestronny pokój wypoczynkowy z balkonem oraz dwie łazienki.

Luksusowe Apartamenty charakteryzuje nowoczesny design i niezwykła dbałość o uzupełniające się wzajemnie detale wystroju. Każdy z Apartamentów w części Yachting posiada własny balkon z widokiem na Długie Pobrzeże i stare miasto. 

W każdym apartamencie znajduje się telewizor plazmowy (lub dwa telewizory), sejf i minibar. Łazienki zostały wyposażone w prysznice, a każdy apartament posiada dodatkowo osobną toaletę.

Wszystkie pokoje i apartamenty w Hotelu Gdańsk BOUTIQUE posiadają klimatyzację z możliwością regulacji.

Book Direct & Save

Rezerwując przez naszą stronę internetową - zyskują Państwo rabat w wysokości 10%

Rezerwacja on-line

Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

John ScofieldKoncert w Gdańsku

oferta specjalna
John Scofield, genialny kompozytor i wirtuoz gitary, 2 listopada zagra koncert w gdańskim Starym Maneżu. Połącz udział w tym wyjątkowym wydarzeniu z pobytem w Hotelu Gdańsk, aby wizyta w Gdańsku była jeszcze bardziej niezwykła.

Więcej

Oktoberfestw sercu Gdańska

oferta specjalna
Oktoberfest w Hotelu Gdańsk to coroczne święto i tradycja już od kilku lat, która cieszy się dużym powodzeniem nie tylko wśród lokalnych mieszkańców. Miłośnicy dobrej kuchni i bursztynowych trunków nie muszą wyjeżdżać do Niemiec, by wziąć udział w tradycyjnym święcie piwoszy.

Więcej

Gęsina św. MarcinaNajlepsza gęś w Trójmieście

oferta specjalna
Zapraszamy wszystkich miłośników wyśmienitego jedzenia do spróbowania najlepszej gęsi w Trójmieście!

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram