Znakomity mini-browar stanowi wspaniałe uzupełnienie butikowego kompleksu Hotelu Gdańsk i niezwykłą atrakcję dla jego gości, którzy mają u nas okazję do skosztowania najlepszego Piwa w Polsce. Takie tytuły nasze piwo zdobywało na prestiżowym Konkursie Piw w Żywcu wielokrotnie. W naszym browarze zawsze dzieje się coś ciekawego. Przynajmniej trzy razy w tygodniu zapraszamy na muzykę na żywo. Na życzenie gości organizujemy seminaria piwne, które prowadzi nasz piwowar. Seminarium, w połączeniu z uroczystym odbiciem beczki przez wyróżnioną w Państwa gronie osobę, uatrakcyjni każdą prywatną uroczystość lub firmową imprezę. Kilka razy w roku zapraszamy na premiery specjalnych piw uwarzonych w limitowanych ilościach, których nie spróbują Państwo w żadnym innym miejscu.

Brovarnia Gdansk 2


Warzymy trzy gatunki pysznego gdańskiego piwa – Złoto Brovarni, Starogdańskie i Pszeniczne. Do ich produkcji używamy jedynie wody, wysokojakościowego słodu z jęczmienia i pszenicy, chmielu oraz drożdży. Nasze gatunki piwa są naturalne i bez jakichkolwiek konserwantów, dzięki czemu odznaczają się wyśmienitym smakiem i oryginalnym kolorytem.

Brovarnia Gdansk 4

Kierujemy się najstarszą na świecie, obowiązującą do czasów obecnych, normą prawną dotyczącą żywności – tzw. „Bayerisches Reinheitsgebot”. To Bawarskie Prawo Czystości ogłoszone 23 kwietnia 1516 przez Księcia Wilhelma IV w mieście Ingolstadt (Bawaria), głosiło co następuje:

„(…) W szczególności chcemy, by odtąd pod każdym względem w naszych miastach , wsiach i targowiskach do żadnego piwa nie używano i nie dodawano nic innego niż jęczmienia, chmielu i wody(…).  Kto to zarządzenie świadomie naruszy i nie wykona, ten przez odpowiednią sądową zwierzchność ukarany zostanie konfiskatą piwa.”

Brovarnia Gdańsk jest czynna codziennie od godziny 13.00 do 23.00


NASZE OSIĄGNIĘCIA

  • 2017 Najlepsze Danie Regionalne Pomorza
  • 2017 Najładniejszy Ogródek Restauracyjny w Gdańsku
  • 2015 Najlepsza Restauracja w Gdańsku
  • 2014 Najlepsze Piwo Pszeniczne w Polsce
  • 2013 Najlepsze Piwo Jasne w Polsce
  • 2012 Najlepsza Restauracja w Gdańsku
  • 2011 Najlepsze Piwo Ciemne w Polsce
  • 2010 Top Produkt Pomorza
  • 2009 Najlepsze Piwo Ciemne w Polsce
  • 2008 Najlepszy Mikrobrowar w Polsce

 Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Lets celebrate!Urodziny, imieniny, rocznica?

oferta specjalna
Urodziny, imieniny, rocznica? Świętujcie je w Gdańsku, w Hotelu Gdańsk!

Więcej

Obiady weselnew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, o którą w Restauracji Hotel Gdańsk dbamy z największym przywiązaniem do szczegółów...

Więcej

Komuniew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji Hotel Gdańsk...

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr