SPECJALISTYCZNY ZABIEG DERMOKOSMETYCZNY

Dzięki zastosowaniu mikrodermabrazji*, która stymuluje rozwój nowych komórek naskórka oraz pobudza produkcję kolagenu i elastyny oraz dostarczeniu do głębokich warstw skóry składników odżywczych przy pomocy mezoterapii bezigłowej**, uzyskujemy niepowtarzalny efekt odżywienia, napięcia i uelastycznienia.

  • Cena zabiegu: 400zł / 75min

Mezoterapia Gdańsk

*MIKRODERMABRAZJA

To technika mechanicznego oczyszczania i złuszczania polegająca na ścieraniu zewnętrznych warstw naskórka głowicą pokrytą warstwą diamentu, dzięki czemu skóra pobudzona jest do naturalnej regeneracji. Efektem jest stymulacja rozwoju nowych komórek, produkcja kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra staje się gładka i napięta.


**MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Innowacyjna technika odmładzania skóry, stanowiąca alternatywę dla mezoterapii igłowej. W trakcie zabiegu substancje aktywne wprowadzane są do głębokich warstw skóry za pomocą urządzenia wytwarzającego falę elektromagnetyczną, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Po zabiegu cera jest nawilżona, ujędrniona i wygładzona.

 

Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Słodki relaks zimową porąPakiet Med SPA

oferta specjalna
2 lub 3 dni

Więcej

Wieczór Panieńskiw Hotelu Gdańsk Boutique *****

oferta specjalna
Taki wieczór zdarza się tylko raz w życiu dlatego warto spędzić go w wyjątkowymym towarzystwie i niezapomnianym miejscu.

Więcej

Luxurious WomanPakiet Med SPA

oferta specjalna
seria specjalnie skomponowanych zabiegów SPA dla Pań

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram