Gdańskie Dożynki Piwne Oktoberfest 2019

28 września, już po raz jedenasty, odbyła się inauguracja Gdańskich Dożynek Piwnych - Oktoberfest 2019. Niekwestionowanymi atrakcjami wieczoru dożynkowego obok muzyki na żywo, tańców, konkursów piwnych i fenomenalnego jedzenia, stały się: występ znakomitych artystów z Teatru Muzycznego w Gdyni oraz niepowtarzalne „show” Jerzego Kryszaka.

Podczas inauguracji Gdańskich Dożynek Piwnych w Hotelu Gdańsk, goście skosztować mogli także jedynego w swoim rodzaju menu dożynkowego, opartego o specjały kuchni starogdańskiej i bawarskiej. Nie zabrakło pysznych "miodowych golonek" marynowanych w ciemnym piwie, kiełbasek norymberskich serwowanych ze świeżo wypiekanymi pachnącymi preclami, a także wyśmienitych pierogów z kurkami lub farszem z gęsi hodowanych na kaszubskiej wsi - specjalnie na potrzeby Brovarni Hotelu Gdańsk.

W tym roku o uroczyste odbicie pierwszej beczki piwa uwarzonego specjalnie na tę okazję w Hotelu Gdańsk Boutique poproszona została rewelacyjna aktorka Ewa Kasprzyk.

W poprzednich latach podczas otwarcia Gdańskich Dożynek Piwnych uroczystemu odbiciu pierwszej beczki piwa uwarzonego specjalnie na tę okazję w Hotelu Gdańsk Boutique towarzyszyły występy takich gwiazd, jak:

  • 2019 – Jerzy Kryszak
  • 2018 – Kabaret Koń Polski
  • 2017 – Kabaret pod Wyrwigroszem
  • 2016 – Cezary Pazura
  • 2015 – Jerzy Kryszak
  • 2014 – Łowcy Kropka B.
  • 2013 – Szymon Majewski
  • 2012 – Krzysztof Skiba


Oferty specjalne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Lets celebrate!Urodziny, imieniny, rocznica?

oferta specjalna
Urodziny, imieniny, rocznica? Świętujcie je w Gdańsku, w Hotelu Gdańsk!

Więcej

Obiady weselnew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, o którą w Restauracji Hotel Gdańsk dbamy z największym przywiązaniem do szczegółów...

Więcej

Komuniew Restauracji Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji Hotel Gdańsk...

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr