Hotel Gdańsk otrzymał prawo do używania swojej  prestiżowej nazwy specjalną uchwałą Rady Miasta Gdańsk, jako dowód uznania dla wielkiego wkładu w rewitalizację zabytkowego spichlerza z  XVII wieku.

Nasz spichlerz pod koniec XIX wieku.

Ograniczenia konstrukcyjne, oraz wynikające z zabytkowego charakteru budowli, spowodowały konieczność rezygnacji z realizacji pewnych wymogów, jakie powinien spełniać Hotel 5*****. W związku z tym, w naszym zabytkowym obiekcie, nie zainstalowaliśmy drugiej windy w części spichlerz Hotelu Gdańsk. Ze względu na niemożność przebicia konstrukcji dachowej, odstąpiliśmy również od doprowadzenia windy do V i VI piętra tej części.

 Za powyższe niedogodności przepraszamy. Mamy nadzieję, że niezwykłość tego miejsca, odrestaurowanego zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków, zrekompensuje Państwu wynikające z zabytkowego charakteru spichlerza niedogodności.

Dzięki rezygnacji z powyższych elementów, goście Hotelu Gdańsk mogą poczuć niezwykłość tego miejsca i wnętrz, harmonijnie wkomponowanych w zabytkową konstrukcję.

Hotel Gdańsk ***** przed i po rewitalizacji

Gdańsk - Hotel

Historia

Historia

Historia Hotel Gdansk

Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr