Serdecznie zapraszamy do zorganizowania imprez okolicznościowych w naszej Restauracji "First Floor" Hotelu Gdańsk. W klimatycznych wnętrzach naszej restauracji możemy zorganizować dla Państwa:

 • Chrzciny i komunie
 • Przyjęcia weselne
 • Imprezy urodzinowe oraz imieninowe

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z nr telefonu 58 320-19-70, pod którym z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi ofertami specjalnymi.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą imprez okolicznościowych organizowanych w Restauracji „First Floor” oraz w Centrum Bankietowo – Konferencyjnym w naszym butikowym kompleksie.

Specjalnie przygotowana dla Państwa oferta w połączeniu z profesjonalną organizacją i obsługą na najwyższym poziomie sprawi, że każda z rodzinnych uroczystości zapadnie w pamięć wszystkich gości jako wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie.


Wesela

Obiady weselne

Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, o którą w Restauracji Hotel Gdańsk dbamy z największym przywiązaniem do szczegółów. W pięknych wnętrzach naszego spichlerza proponujemy Państwu:

 • specjalne menu przygotowane przez naszego Szefa Kuchni i dostosowane do Państwa oczekiwań - uroczysta forma serwowana lub bufet
 • menu przy każdym nakryciu (w przypadku rezerwacji do 50 osób)
 • przygotowanie wizytówek imiennych na stole oraz tablicy informującej o umieszczeniu gości przy stołach
 • na powitanie - lampka wina musującego dla każdego z gości uroczystości gratis
 • pakiety alkoholowe i bezalkoholowe
 • wspaniałe dekoracje ze świeżych kwiatów
 • możliwość zamówienia tortu weselnego dzięki naszej stałej współpracy z najlepszymi cukierniami
 • możliwość organizacji Live Cooking jako dodatkowej atrakcji
 • na życzenie - Muzykę na żywo w wykonaniu jednego z naszych sprawdzonych wykonawców
 • uroczyste odbicie przez nowożeńców beczki piwa uwarzonego w naszej Brovarni, po czym goście mogą samodzielnie napełniać kufle z beczki
 • możliwość przygotowania 1 L butelek naszego piwa ze specjalnie dla Państwa zaprojektowaną etykietą, stanowiących wspaniały prezent dla gości i wyjątkową pamiątkę
 • możliwość noclegu dla gości w Hotelu Gdańsk, a dla Państwa Młodych w wyjątkowym apartamencie

Komunie

Chrzciny i komunie

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania chrzcin oraz przyjęć komunijnych w naszej Restauracji Hotelu Gdańsk. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa oraz Państwa najbliższych. Przyjęcie z okazji chrzcin oraz I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy razem z Państwem a Państwo będą gośćmi na własnym przyjęciu.

Komunie i chrzciny

Przyjęcie komunijne możemy zorganizować dla Państwa w naszej restauracji lub w osobnej sali bankietowej. Szef Kuchni zadba o starannie skomponowane menu przygotowane specjalnie na tą okazję. Istnieje również możliwość skomponowania własnego menu według Państwa życzenia.

W przygotowaniu obiadu komunijnego pomoże Państwu nasz Specjalista d/s Marketingu, który na Państwa życzenie doradzi w wyborze miejsca, dań, ustawieniu stołów oraz dodatkowych dekoracji. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z nr telefonu 58 320-19-70, pod którym z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.


Imieniny

Urodziny i imieniny

Serdecznie zapraszamy do zorganizowania u nas przyjęcia urodzinowego lub imieninowego, które tylko w Restauracji Hotel Gdańsk lub Brovarni Gdańsk będzie miało tak wyjątkowy charakter. W klimatycznych wnętrzach naszej restauracji przygotujemy, wedle życzenia, menu serwowane lub w formie bufetu, a miłym akcentem i niespodzianką będzie mini torcik ze świeczką wręczony przez naszą załogę, która z tej okazji zaśpiewa jubilatowi lub solenizantowi tradycyjne "Sto lat!".

Pomożemy Państwu w dodatkowym uatrakcyjnieniu imprezy poprzez zorganizowanie muzyki na żywo, karaoke, live cooking, seminarium piwnego z uroczystym odbiciem beczki lub innej oprawy wydarzenia zgodnie z Państwa wyobrażeniami i życzeniami.

Świetnym pomysłem przy okrągłych jubileuszach, i nie tylko, będą butelki naszego piwa ze specjalnie zaprojektowaną na tą okazję etykietą, zawierającą wskazane przez Państwa elementy lub hasła.Pakiety konferencyjne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Konferencje dopasowane do Twoich potrzeb

oferta specjalna
Zadbamy o to, by Twoje spotkania biznesowe odbywały się w profesjonalnej oprawie i doskonałej atmosferze.

Więcej

Recepta na sukcesCentrum Konferencyjne Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Rabat 30% na wynajem sali konferencyjnej

Więcej

Live cookingOferta dla grup od 20 osób

oferta specjalna
Wyjątkowa oprawa dla spotkań biznesowych i prywatnych uroczystości

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr