Centrum konferencyjne Hotel Gdańsk

Hotel Gdańsk to wyjątkowe miejsce w którym sprawiamy,że nasi goście czują się wyjątkowo.

Dbając o Państwa komfort sprawimy, aby każde spotkanie biznesowe, warsztat, konferencja czy bankiet przeprowadzone były w profesjonalnej atmosferze, nad czym zawsze czuwać będzie od początku do końca dedykowany opiekun Państwa spotkania.

Centrum konferencyjne Hotelu Gdańsk to cztery w pełni wyposażone sale konferencyjne zlokalizowane w nowoczesnej marynistycznej części Hotelu Yachting. Dzięki systemowi umożliwiającemu łączenie sal, organizujemy kameralne spotkania jak i duże konferencje - przy zapewnieniu wszystkim uczestnikom bazy noclegowej w naszym hotelu. Każda z sal w naszym centrum bankietowo - konferencyjnego jest w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny, który oddajemy do Państwa dyspozycji, a którego obsługą zajmuje się zawsze nasz odpowiednio do tego przeszkolony personel.

Konferencje Gdansk

Wyposażenie sal konferencyjnych

wi-fiKlimatyzacja wi-fiProjektor + ekran
wi-fiWiFi wi-fiZaciemnienie sal
wi-fiFlipchart  

Sale konferencyjne w Hotelu Gdańsk umożliwią zorganizowanie spotkania biznesowego, imprezy integracyjnej, seminarium, szkolenia, jak i dużej konferencji w Gdańsku.

Więcej o salach konferencyjnych


Przykłady ustawień sal - galeria


Pakiety konferencyjne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Szanowni Państwo, sukces Państwa spotkania jest dla nas priorytetem, w związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe pakiety konferencyjne - zawsze skalkulowane zgodnie z Państwa potrzebami. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Managerem zajmującym się organizacją spotkań w naszym Hotelu.

Konferencje dopasowane do Twoich potrzeb

oferta specjalna
Zadbamy o to, by Twoje spotkania biznesowe odbywały się w profesjonalnej oprawie i doskonałej atmosferze.

Więcej

Live cookingOferta dla grup od 20 osób

oferta specjalna
Wyjątkowa oprawa dla spotkań biznesowych i prywatnych uroczystości

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr