Hotel Gdańsk w Gdańsku usytuowany jest przy ulicy Szafarnia, w samym sercu starej zabytkowej części miasta Gdańsk, nad brzegiem Motławy, vis a vis Żurawia Gdańskiego (symbol Gdańska), 3 min drogi pieszo od ulicy Długiej i  fontanny Neptuna.  Stanowi idealną bazę zarówno dla osób odwiedzających Gdańsk w celach biznesowych, jak i turystów pragnących mieć wszystkie ważne zabytki w zasięgu krótkiego spaceru.Miłośnicy żeglarstwa mogą zacumować jacht w pięknej marinie jachtowej, znajdującej się przed hotelem.

Lotnisko znajduje się w odległości około 18 km od Hotelu Gdańsk, a dojazd taksówką, w zależności od natężenia ruchu, zajmuje 25-45 minut.  

Atrakcyjny pod względem architektury, jeden z najpiękniejszych dworców w Polsce, znajduje się w odległości około 3 km od hotelu. Z dworca do hotelu najłatwiej dotrzeć taksówką, dojazd zajmie 5-10 minut.  Przejście pieszo z dworca do Hotelu Gdańsk zajmie 20-25 minut, ponieważ trasa jest krótsza niż w przypadku komunikacji drogowej. Dodatkowo zapewni przyjemne doznania, z uwagi na piękne otoczenie Starego Miasta i przejście chociażby urokliwą ulicą Długą, stanowi więc, przy ładnej pogodzie, kuszącą propozycję dla osób, które lubią spacery.

Hotel Gdańsk - lokalizacja, Trójmiasto

Goście przyjeżdżający do Gdańska samochodem z kierunku Warszawy z pewnością docenią łatwy dojazd do Hotelu Gdańsk, bez potrzeby uciążliwych objazdów. Wjeżdżając do miasta od tej strony, należy w chwili dotarcia do wiaduktu nie odbijać w lewo w jego kierunku, ale kierować się prosto, wjeżdżając w ulicę Długie Ogrody. Po dotarciu do mostu przy Zielonej Bramie, należy skręcić w prawo w ulicę Szafarnia, skąd już znakomicie widać hotel.

 

Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr