Serdecznie zapraszamy do zorganizowania przyjęcia komunijnego w naszej Restauracji Hotel Gdańsk. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa oraz Państwa najbliższych. Przyjęcie z okazji I Komunii Świętej to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców. W tym szczególnym dniu z przyjemnością będziemy razem z Państwem a Państwo będą gośćmi na własnym przyjęciu.

Przyjęcie komunijne możemy zorganizować dla Państwa w naszej Restauracji w wyjątkowym 400-letnim Spichlerzu lub w osobnej sali bankietowej. Szef Kuchni zadba o starannie skomponowane menu przygotowane specjalnie na tą okazję. Istnieje również możliwość skomponowania własnego menu według Państwa życzenia.

W przygotowaniu obiadu komunijnego pomoże Państwu nasz Specjalista d/s Marketingu, który na Państwa życzenie doradzi w wyborze miejsca, dań, ustawieniu stołów oraz dodatkowych dekoracji.


W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z Specjalistą d/s Marketingu – Panią Katarzyną Laskowską pod nr telefonu 58 320-19-70, k.laskowska@hotelgdansk.com.pl,
która z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich dodatkowych informacji.Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram