Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy fenomenalną propozycję integracyjną dla grup biznesowych.


Historia zamknięta w butelce - seminarium piwne

To niepowtarzalna okazja do stworzenia atrakcyjnego wieczoru integracyjnego podczas każdego spotkania. Seminarium piwne przeprowadzone przez naszego Piwowara może składać się z elementów takich jak:

  • Prelekcja - podczas lunchu czy kolacji to niesamowita możliwość do poznania Historii Gdańska i Historii warzenia piwa w Gdańsku. Prelekcje przeprowadzamy w języku polskim oraz angielskim.
  • Degustacja – to wyjątkowa możliwość skosztowania w mini kufelkach trzech rodzajów piwa naszej własnej produkcji: jasnego, ciemnego i pszenicznego.
  • Uroczyste odbicie beczki – wśród gości wyłaniamy Biranta, któremu powierzamy uroczyste odbicie beczki, co jest spektakularną atrakcją dla wszystkich uczestników.

Seminarium piwne


DEGUSTACJA WHISKY

Hotel Gdańsk Boutique wychodząc naprzeciw oczekiwaniem Naszych najbardziej wymagających gości uruchomił Whisky Bar. Tylko tutaj mogą Państwo delektować się ponad 80 rodzajami whisky single malt, burbunu i koniaków. W naszym nieustannie rozbudowywanym asortymencie można znaleźć ekskluzywne, szlachetne trunki ze wszystkich zakątków globu - od najbardziej rozpoznawalnych szkockich i irlandzkich marek, przez Stany Zjednoczone i Kanadę, aż do trunków produkowanych w Japonii, a nawet w Polsce. Sporządzane są według różnorodnych, często wiekowych receptur, na różnych szerokościach geograficznych, z zachowaniem tradycji i klimatu danego regionu. To wszystko gwarantuje Państwu niezapomniane doznania i daje możliwość wybrania swojej nowej ulubionej Whisky.Degustacja Whisky


Pomorze to nie tylko Trójmiasto!

Pomorze to Łeba, Półwysep Helski, Wysoczyzna Elbląska, Malbork, Kaszuby, Pomorze Zachodnie czy Sztutowo. Pomorze to przede wszystkim przepiękne krajobrazy, które urzekną każdego i długo nie pozwolą o sobie zapomnieć. Chcesz te tereny zobaczyć od strony morza, znad kół roweru czy siedząc w wygodnym kajaku? Nie mogłeś lepiej trafić. Każdego roku setki turystów z całej Polski, Europy i świata wyruszają w pomorskie rejony by podziwiać te niesamowite miejsca. Podpowiemy gdzie najlepiej zajrzeć, gdzie są najlepsze zabytki i miejsca godne uwagi. Znamy doskonale tutejszą bazę noclegową a nasi przewodnicy chętnie pochwalą się swoją imponującą wiedzą. Pomorze to rejony niezwykłe – morskie widoki łączą się z krainą pełną jezior i lasów. Pełno tu miejsc idealnych na aktywny wypoczynek. Każde miejsce ma odrębną historię, kulturę i tradycje.


To tylko wybrane propozycje, gdyż naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i zawsze, w miarę możliwości, chętnie pomożemy w ich realizacji.

Pakiety konferencyjne

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Gdańsk dostając więcej za mniej

Konferencje dopasowane do Twoich potrzeb

oferta specjalna
Zadbamy o to, by Twoje spotkania biznesowe odbywały się w profesjonalnej oprawie i doskonałej atmosferze.

Więcej

Recepta na sukcesCentrum Konferencyjne Hotel Gdańsk

oferta specjalna
Rabat 30% na wynajem sali konferencyjnej

Więcej

Live cookingOferta dla grup od 20 osób

oferta specjalna
Wyjątkowa oprawa dla spotkań biznesowych i prywatnych uroczystości

Więcej
Zobacz wszystkie oferty
Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr