Vipy w Hotelu Gdańsk

Gośćmi Butikowego kompleksu Hotel Gdańsk często są znakomite osobistości, włączając w to elitę świata – laureatów Nagrody Nobla, wybitnych polityków i artystów.


Prezydent Lech Wałęsa

Prezydent Lech Wałęsa po raz pierwszy był naszym gościem niedługo po otwarciu Hotelu Gdańsk, podczas obchodów 25-lecia nadania mu Pokojowej Nagrody Nobla. Spotkał się wówczas w naszej Sali VIP z innym gościem rezydującym w naszym hotelu, Księciem Arabii Saudyjskiej Abdulazziz bin Abdullah al  Saud.

W kolejnych latach Pan Prezydent odwiedzał Hotel Gdańsk i Brovarnię Gdańsk kilkukrotnie. Wyraził  także zgodę na nazwanie naszego apartamentu jego imieniem. Apartament im. Lecha Wałęsy w naszym Spichlerzu jest niezwykłym klejnotem Hotelu Gdańsk SUPERIOR.


Premier Donald Tusk

Premier w Hotelu w Gdańsku


Prezydent Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska

Jest nam niezwykle miło, że Prezydent Aleksander Kwaśniewski, wraz z małżonką Jolantą, darzą Hotel Gdańsk dużą sympatią i wielokrotnie byli gośćmi naszego kompleksu.

Podczas uroczystości związanych z otwarciem części Yachting Hotelu Gdańsk, Pan Prezydent Aleksander Kwaśniewski, jako gość honorowy, dokonał symbolicznego chrztu na jachcie S/Y Hotel Gdańsk, natomiast dzięki uprzejmości Pani Jolanty Kwaśniewskiej, goście uroczystości mogli wysłuchać ciekawej prelekcji na temat „Etykiety w biznesie”.

Po zakończeniu Euro 2012, Pani Prezydentowa otrzymała od nas piłkę i flagę podpisane w Hotelu Gdańsk przez Mistrzów Świata i Europy – Drużynę Hiszpanii. Dochód z licytacji piłki i flagi wspomógł fundację charytatywną Pani Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier”.


Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz

Pan Prezydent Paweł Adamowicz w dniu otwarcia hotelu wręczył nam Uchwałę Rady Miasta Gdańska w sprawie wyrażenia zgody na używanie nazwy Hotel Gdańsk. Od tamtego czasu często mamy przyjemność gościć Pana Prezydenta w naszym kompleksie.


Marszałek Województwa Pomorskiego

Europoseł Jan Kozłowski, kiedy kończył swoją kadencję jako Marszałek Województwa Pomorskiego, uroczyste pożegnanie zorganizował w Restauracji Hotel Gdańsk. Gościem tego spotkania był również Pan Premier Donald Tusk.

Obecny Marszałek Województwa Pan Mieczysław Struk również kilkukrotnie już zaszczycił nas swoją wizytą.


Drużyna Hiszpanii - Mistrzowie Świata i Europy

W Hotelu Gdańsk gościliśmy Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej - Drużynę Hiszpanii!

Podczas ostatniego z trzech pobytów w Hotelu Gdańsk, w czasie Euro 2012, Drużyna Hiszpanii wykonała pamiątkowe zdjęcie z zespołem naszego hotelu. Jesteśmy jedynym z hoteli pobytowych i transferowych Euro 2012, w którym tego typu zdjęcie powstało. Kapitan drużyny Iker Casillas jeszcze tego samego dnia umieścił zdjęcie na swoim profilu Facebook, z bardzo ciepłym opisem naszego zespołu.

Druzna Hisypanii y Yespoem Hotelu Gdansk


Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram