Hotel Gdańsk Boutique - Wydarzenia

Najlepsze Pomorskie Danie Regionalne.

Brovarnia Hotelu Gdańsk - miejsce znane z doskonałych dań, warzonych na miejscu piw, a także wspaniałej biesiadnej atmosfery - wygrała właśnie konkurs na Najlepsze Pomorskie Danie Regionalne.

najlepsza-ges-w-Brovarni-Hotelu-Gdansk
Czytaj więcej na:
http://kulinaria.trojmiasto.pl/Gdzie-wTrojmiescie-zjesc-najlepsza-ges-WBrovarni-Hotelu-Gdansk-n114075.html


 

18 lipca dziennikarka Sue Jolly opublikowała artykuł o Gdańsku na brytyjskim portalu Mirror.

Polecamy artykuł o tym, jak kilkudniowy wypad do Polski wygląda oczami Brytyjki. W artykule znajdziecie także kilka miłych słów o Brovarni Gdańsk i Hotelu Gdańsk Boutique!

Hotel w Gdańsku

Czytaj więcej na:
http://www.mirror.co.uk/lifestyle/travel/gdansk-poland-city-break-6125768


 

Pobyt w Hotelu Gdańsk do wylicytowania w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Hotel Gdańsk, jak co roku, uczestniczy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy i z wielką przyjemnością zaoferował do licytacji wyjątkowy pakiet pobytowy z dwoma noclegami i wspaniałą kolacją w Restauracji Hotelu Gdańsk. Jeżeli chciałbyś skorzystać z tego wyjątkowego pakietu i jednocześnie wesprzeć WOŚP, zachęcamy do licytacji!!!


 

Rozpoczęcie Sezonu - Lotos Trefl Gdańsk

Lotos Trefl

Siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk już w komplecie, gotowi na nowy sezon pełen wyzwań. Grę o stawkę Wicemistrzowie kraju rozpoczną już w najbliższą środę meczem o Superpuchar Polski przeciwko Asseco Resovii.

Andrea Anastasi w końcu ma do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych, ale czasu na przygotowania zostało niewiele. Ostatnia szansa na sprawdzenie ekipy w warunkach meczowych nadarzy się podczas Memoriału Arkadiusza Gołasia, który w najbliższy weekend odbędzie się w Murowanej Goślinie.

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się Hotelu Gdańsk zaprezentowano także nowe koszulki drużyny, przedstawiono zawodników którzy dołączyli do kadry pierwszego zespołu, a kibice mieli szanse zadać pytania siatkarzom. Teraz nadszedł już czas, żeby rozpocząć ten niesamowicie intensywny sezon.


 

Patti Austin w Hotelu Gdańsk - SOFA 2015


 

Agnieszka Cegieleska i Jarosław Kuźniar odwiedzili Hotel Gdańsk - w Brovarni Hotelu Gdańsk Pani Agnieszka świętowała swoje urodziny

Agnieszka Cegielska


 

10.06.2015 - dzisiaj odwiedził nas Kamil Stoch

Kamil Stoch


 

W dniu 1.06.2015 mieliśmy honorowego gościa -  Mr Staffan Herrström ‎Ambasador‬ of ‪‎Sweden‬ to ‎Poland‬

Wydarzenia


 

Dymione Marcowe na Trójmiasto.pl

Ostatnie spośród najnowszych browarniczych premier w Trójmieście to Dymione Marcowe, którego można było spróbować w Brovarni Hotelu Gdańsk w ostatnich tygodniach. To dobrze znany bywalcom restauracji na Szafarni trunek. Pierwsze marcowe uwarzono tutaj siedem lat temu i co sezon cieszy się sporą popularnością.


 

Drużyna Hiszpanii - Mistrzowie Świata i Europy

W Hotelu Gdańsk gościliśmy Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej - Drużynę Hiszpanii! Podczas ostatniego z trzech pobytów w Hotelu Gdańsk, w czasie Euro 2012, Drużyna Hiszpanii wykonała pamiątkowe zdjęcie z zespołem naszego hotelu. Jesteśmy jedynym z hoteli pobytowych i transferowych Euro 2012, w którym tego typu zdjęcie powstało. Kapitan drużyny Iker Casillas jeszcze tego samego dnia umieścił zdjęcie na swoim profilu Facebook, z bardzo ciepłym opisem naszego zespołu.

Druzyna Hiszpanii z Zespołem Hotelu Gdansk


 

Prezydent Lech Wałęsa

Prezydent Lech Wałęsa po raz pierwszy był naszym gościem niedługo po otwarciu Hotelu Gdańsk, podczas obchodów 25-lecia nadania mu Pokojowej Nagrody Nobla. Spotkał się wówczas w naszej Sali VIP z innym gościem rezydującym w naszym hotelu, Księciem Arabii Saudyjskiej Abdulazziz bin Abdullah al  Saud.  W kolejnych latach Pan Prezydent odwiedzał Hotel Gdańsk i Brovarnię Gdańsk kilkukrotnie.


 

Hotel Gdańsk – Oficjalne Centrum Transferowe Hiszpanów - Drużyny Mistrzów Europy 2012.

Hotel Gdańsk w Gdańsku był oficjalnym centrum transferowym drużyny Hiszpani podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012. Butikowy kompleks Hotel Gdańsk to jedyny hotel transferowy w Gdańsku, jeden z dwóch z takich centrów w Trójmieście. Został wybrany spośród 160 zgłoszeń nadesłanych do UEFA. Przedstawiciele drużyny w czasie wizyt w Gdańsku zdecydowali o tym, że będzie to najlepszy hotel dla ich drużyny na pobyty tuż przed meczami.


 

Shakira w Hotelu Gdańsk

Shakira, kolumbijska piosenkarka i  narzeczona hiszpańskiego obrońcy Drużyny Hiszpanii Gerarda Pique, do Gdańska przyjechała w towarzystwie innych pań związanych z piłkarzami hiszpańskiej reprezentacji, m. in Sary Carbonero, dziennikarki sportowej, narzeczonej Ikera Casillasa.
Jej pojawienie się w Hotelu Gdańsk wywołało poruszenie nie mniejsze niż przyjazd samej Drużyny.
Pozostałym Piłkarzom w pomeczowej kolacji w Hotelu Gdańsk, wydanej przez trenera drużyny, Vicenta del Bosque towarzyszyły nie tylko żony i narzeczone, ale również inni członkowie rodzin i przyjaciele. Wszyscy bawili się wyśmienicie do białego rana.
http://www.tvn24.pl/euro-2012,61,m/shakira,257180.html


 

Premier Donald Tusk

Premier w Hotelu w Gdańsku


 

Prezydent Aleksander Kwaśniewski i Jolanta Kwaśniewska

Jest nam niezwykle miło, że Prezydent Aleksander Kwaśniewski, wraz z małżonką Jolantą, darzą Hotel Gdańsk dużą sympatią i wielokrotnie byli gośćmi naszego kompleksu. Podczas uroczystości związanych z otwarciem części Yachting Hotelu Gdańsk, Pan Prezydent Aleksander Kwaśniewski, jako gość honorowy, dokonał symbolicznego chrztu na jachcie S/Y Hotel Gdańsk, natomiast dzięki uprzejmości Pani Jolanty Kwaśniewskiej, goście uroczystości mogli wysłuchać ciekawej prelekcji na temat „Etykiety w biznesie”. Po zakończeniu Euro 2012, Pani Prezydentowa otrzymała od nas piłkę i flagę podpisane w Hotelu Gdańsk przez Mistrzów Świata i Europy – Drużynę Hiszpanii. Dochód z licytacji piłki i flagi wspomógł fundację charytatywną Pani Kwaśniewskiej „Porozumienie bez barier”.


 

Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz

Pan Prezydent Paweł Adamowicz w dniu otwarcia hotelu wręczył nam Uchwałę Rady Miasta Gdańska w sprawie wyrażenia zgody na używanie nazwy Hotel Gdańsk. Od tamtego czasu często mieliśmy przyjemność gościć Pana Prezydenta w naszym kompleksie.


 

Marszałek Województwa Pomorskiego

Europoseł Jan Kozłowski, kiedy kończył swoją kadencję jako Marszałek Województwa Pomorskiego, uroczyste pożegnanie zorganizował w Restauracji Hotel Gdańsk. Gościem tego spotkania był również Pan Premier Donald Tusk. Obecny Marszałek Województwa Pan Mieczysław Struk również kilkukrotnie już zaszczycił nas swoją wizytą.

 

Goście VIP kompleksu Hotel Gdańsk - Galeria


---

Price of the day
Phone
Hotele GdańskHotelHotel GdańskHotelTwitterInstagram
pfr